Transcend MP350 - odtwarzacz mp3 dla aktywnych

Transcend MP350 - odtwarzacz mp3 dla aktywnych22.04.2013 14:33
Transcend MP350 - odtwarzacz mp3 dla aktywnych
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Transcend wprowadza na rynek nowy model odtwarzacza muzycznego MP350. Gadżet powstał z myślą o aktywnych użytkownikach, w związku z czym został wyposażony w wodoodporną powłokę oraz dodatkowe funkcje sportowe

MP35. posiada klips umożliwiający mocowanie do ubrania oraz niewielkie wymiary, co z pewnością ułatwi słuchanie muzyki podczas aktywności ruchowej. Wytrzymała, wodoodporna obudowa ochroni odtwarzacz przed warunkami atmosferycznymi (takimi jak np. deszcz czy śnieg). Producent zapewnia również, że dzięki wyświetlaczowi typu OLED, interfejs graficzny widoczny jest bez podświetlenia nawet przy słonecznej pogodzie.

Model MP35. został wyposażony w dodatkowe funkcje dla entuzjastów sportu. Po wybraniu odpowiedniego typu aktywności i celu treningowego, aplikacja typu fitness pozwala użytkownikom na ustawienie łącznego czasu ćwiczeń lub ilości kalorii, które chcieliby spalić. Po zakończeniu treningu odtwarzacz zapisuje dane z całej sesji, pomagając monitorować rzeczywiste postępy w stosunku do wyznaczonych celów.

MP35. formaty muzyczne MP3, WAV i WMA, przy stosunku sygnału do szumu wynoszącym 90 db. Odtwarzacz pozwala na wybór jednego z siedmiu ustawień equalizera, z których jedno może zostać dopasowane do preferencji użytkownika. Wbudowane złącze micro USB sprawia, że MP350 może służyć również jako nośnik pamięci do przenoszenia zdjęć, dokumentów i innego typu danych.

MP35. może także pełnić funkcję dyktafonu, a funkcja powtarzania A-B przyda się podczas nauki języków obcych. Odtwarzacz MP350 został również wyposażony w radio FM, co pozwala na słuchanie ulubionej stacji podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

MP35. jest obecnie dostępny w wersji 8 GB.

Cena: 140 zł
Gwarancja: 2 lata

Specyfikacja:

288771593302784147
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)