TP-Link TL-WDR4300 - dwuzakresowy router gigabitowy

TP‑Link TL‑WDR4300 - dwuzakresowy router gigabitowy

TP-Link TL-WDR4300 - dwuzakresowy router gigabitowy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
03.09.2012 13:35, aktualizacja: 03.09.2012 14:09

TP-Link wprowadza do swojej oferty nowy router oznaczony symbolem TL-WDR4300. Jest to najszybszy i najbardziej zaawansowany router w ofercie firmy pracujący w standardzie Wireless N. Router zestawienie sieci bezprzewodowej pracującej symultanicznie w dwóch zakresach częstotliwości - 2,4 i 5 GHz - z prędkościami odpowiednio 300 i 450 Mb/s.

Obok obsługi Wi-Fi router wyposażono w gigabitowy port WAN i 4 gigabitowe porty LAN. Rozwiązanie takie pozwala na płynną transmisję multimediów, również tych w najwyższej rozdzielczości i jakości. Dodatkowo funkcja serwera mediów umożliwia swobodne korzystanie z udostępnionych filmów, muzyki i zdjęć z poziomu konsol (Playstation 3 i XBOX 360. oraz telewizorów i odtwarzaczy multimedialnych z obsługą sieci. Dwa porty USB pozwalają na współdzielenie drukarki oraz zasobów dysków zewnętrznych wszystkim użytkownikom lokalnej sieci.

Router TP-LINK oferuje również opcję konfiguracji serwera FTP, za pomocą którego uzyskamy zdalny dostęp do wybranych plików z dowolnego miejsca na świecie.

Na obudowie routera znajdziemy m.in. przycisk Wireless On/Off, służący do włączenia lub wyłączenia sieci bezprzewodowej oraz przycisk WPS - do szybkiej aktywacji bezpiecznego połączenia bezprzewodowego z wykorzystaniem szyfrowania WPA2.

Router TP-LINK TL- WDR4300 wyceniono na 379 zł brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)