Touchjet Wave: zamieni telewizor w gigantyczny tablet

Touchjet Wave: zamieni telewizor w gigantyczny tablet

Touchjet Wave: zamieni telewizor w gigantyczny tablet
Źródło zdjęć: © youtube.com / Touchjet
17.08.2015 11:24

Większości z nas do obsługi odbiorników telewizyjnych w zupełności wystarcza pilot lub komendy głosowe. Jednak jeśli ktoś chciałby zamienić swój telewizor w gigantyczny tablet, to oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie. Wystarczy do tego dokupić Touchjet Wave.

Urządzenie kosztuje około 37. złotych i jest produktem, które zmieni każdy telewizor w dotykowy ekran. Touchjet Wave TV zakłada się na obudowę odbiornika oraz podłącza do wejścia HDMI. Produkt został wyposażony w sensor podczerwieni, który rejestruje pozycję dłoni, a nastepnie przekształca je w odpowiednie komendy.

288770526305073299
© (fot. youtube.com / Touchjet)

Takie rozwiązanie może być przydatne w przypadku, gdy chcemy korzystać z rozrywki, w szczególności z gier. Jeśli posiadamy telewizor z systemem Android możemy go zamienić w ogromny tablet do grania w Angdy Birds, Friut Ninja lub Candy Crush. Ponadto możemy oglądać ulubione filmy z Youtube lub popracować na dokumentach z pakietu Microsoft Office czy Google Docs. Użytkownicy mogą również korzystać z aplikacji naszkicowania rysunku za pomocą palca lub miękkiego rysika, który dołączany jest do zestawu.

Touchjet Wave korzysta z Wi-Fi oraz technologii Bluetooth do łączenia się z urządzeniami mobilnymi, dzięki czemu możemy zamienić telefon w poręczny pilot, który posłuży m. in. do przeglądania zdjęć lub aplikacji.

288770526305269907
© (fot. youtube.com / Touchjet)

Touchjet Wave TV ma trafić do sprzedaży w marcu przyszłego roku. Na razie na platformie Indiegogo zbierane są fundusze na rozpoczęcie produkcji. Na tej stroniedowiecie się więcej o projekcie.

_ Źródło: Indiegogo.com / dailymail.co.uk _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)