Toshiba Places - Smart TV Toshiby już w Polsce

Toshiba Places - Smart TV Toshiby już w Polsce
Źródło zdjęć: © chip.pl

03.12.2012 14:55, aktual.: 04.12.2012 14:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Toshiba po sfinalizowaniu rozmów z dostawcami treści internetowych, udostępnia polskim użytkownikom uniwersalny portal Toshiba Places.

Od teraz właściciele telewizorów Toshiba serii: RL933. RL938, RL939, TL933, TL938, TL939, VL963 i WL968 mogą swobodnie korzystać z zasobów takich serwisów, jak: WP.TV, VOD.pl, czy tuba.fm. Stały dostęp do informacji o znajomych mając zapewnić Facebook i Twitter, a dostęp do teledysków i produkcji wideo ma zapewnić YouTube.

Kinomaniaków i fanów serwisów filmowych ucieszy oferta VOD.pl. Platforma ta ma w swoich zasobach seriale, programy telewizyjne, filmy dokumentalne, hity światowego i polskiego kina oraz bajki. Dodatkowo najpopularniejsza telewizja internetowa w Polsce WP.TV umożliwia dostęp do tysięcy autorskich produkcji zrealizowanych przez ekipę Wirtualnej Polski. Na platformie Toshiba Places znajduje się także zagraniczny portal Dailymotion.com.

Aplikacja tuba.fm pozwala użytkownikom wybrać swoich ulubionych artystów lub gatunki muzyki, które następnie są odtwarzane w specjalnie stworzonej, osobistej stacji. Dodatkowo można wybierać spośród kilkuset kanałów z najpopularniejszymi gatunkami i stylami muzycznymi lub słuchać za pośrednictwem Internetu radia znanego z eteru.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)