Toshiba: nagrywarka dla kamer Gigashot

Toshiba: nagrywarka dla kamer Gigashot
Źródło zdjęć: © IDG

10.03.2008 15:30, aktual.: 10.03.2008 16:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeżeli posiadasz kamerę cyfrową Toshiby z serii Gigashot A lub K być może zainteresuje cię również przeznaczona do współpracy z nimi najnowsza stacjonarna nagrywarka o oznaczeniu GSC-DW1. Urządzenie pozwala na bezpośrednie ( tzn. bez udziału komputera ) wypalenie materiału na krążkach DVD.

Kamery z serii Gigashot A i K dysponują dyskami twardymi i pozwalają na nagrywanie w jakości HD. Oczywiście nawet najbardziej pojemny twardziel prędzej czy później się zapełni i w sytuacji braku dostępu do komputera PC możemy mieć problem. Jego rozwiązaniem może się zająć najnowsza stacjonarna nagrywarka Toshiby - o oznaczeniu GSC-DW1.

Obraz
© (fot. IDG)

Urządzenie pozwala bowiem na zgranie nagranych filmów ( poprzez interfejs USB ) na krążki DVD-R ( bez udziału PC ). W przypadku obu serii - A i K - wspomniany nośnik powinien wystarczyć na zapisanie do 50 minut materiału w jakości SP ( do 30 minut w trybie XQ ( seria A ) i do 35 minut w trybie SHQ ( seria K ) ). Co ważne, urządzenie możemy również bez problemu podłączyć do telewizora za pomocą szeregu wyjść, wśród których znalazło się również HDMI; komfort obsługi zapewnia dołączony pilot zdalnego sterowania. Całość mierzy 238 x 167 x 61 mm i waży 1050 gramów.

Nowość trafi na rynek japoński 17 marca w cenie ( po przeliczeniu z jenów ) około 165 USD.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)