Torby Rexton do aparatów cyfrowych

Torby Rexton do aparatów cyfrowych

Torby Rexton do aparatów cyfrowych
Źródło zdjęć: © Hama
11.01.2010 12:26

Firma Hama wprowadziła do oferty pojemne torby Rexton na aparaty fotograficzne. Torby wyposażone są w osłonę przeciwdeszczową, dysponują wygodnymi paskami do transportowania statywu i specjalnymi mocowaniami dla rowerzystów. Kolekcja składa się z kilku wersji kolorystycznych, które dodatkowo różnią się wielkością i oznaczeniami: 130, 140, 170 i 200

Nowe torby marki Hama oferują szereg przydatnych funkcji, między innymi: oddzielne, znaczone specjalnymi symbolami kieszenie na sprawne oraz rozładowane baterie lub akumulatory, a także zapisane oraz puste karty pamięci.

Praktyczne wnętrze każdej torby z serii Rexton zmieści korpus cyfrówki, a także szereg akcesoriów: obiektywy, ładowarki, kable, płyty CD/DVD, czytniki kart pamięci, karty pamięci, filtry czy dodatkowe akumulatory. Torby Rexton wyposażone są w ruchome przegrody, które umożliwiają wygodne rozmieszczenie sprzętu we wnętrzu. Górna część toreb tej serii wzmocniona jest specjalnym sztywnym wkładem, który chroni aparat i akcesoria przed naciskiem i ewentualnymi uderzeniami.

Obraz
© (fot. Hama)

Torby Hama Rexton są ponadto wyposażone w futerał przeciwdeszczowy, który w razie potrzeby szczelnie osłania torbę wraz ze sprzętem. Spodnia część wszystkich modeli toreb serii Rexton jest wzmocniona i pokryta gumą, która chroni sprzęt przed zetknięciem z mokrym i brudnym podłożem. To korzystnie wpływa nie tylko na ochronę sprzętu fotograficznego, ale także trwałość i urodę toreb. Torby Rexton posiadają również zabezpieczone przed deszczem i wilgocią suwaki. Dodatkowe wyposażenie stanowią ściereczki czyszczące z mikrofibry.

Poszczególne modele toreb fotograficznych Hama serii Rexton różnią się wielkością i estetycznymi, kolorowymi elementami graficznymi. Przydatne okażą się mocowania do nadgarstka, które opracowano z myślą o rowerzystach. Dodatkowe paski na przedzie toreb umożliwiają wygodny transport statywu.

Sugerowana cena detaliczna podstawowego modelu - Rexton 130 - wynosi 169 zł. Produkty objęte są 10-letnią gwarancją producenta.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)