To urządzenie zapewni Ci spokojny i pewny sen

To urządzenie zapewni Ci spokojny i pewny sen

To urządzenie zapewni Ci spokojny i pewny sen
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.03.2014 14:21

To, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa sen wie każdy z nas, nie tylko osoby, które miały nieprzyjemność spędzania nieprzespanych nocy. Wiele czynników składa się na nasze kłopoty z zasypianiem - od stresu, przez depresję, do silnego oddziaływania faz księżyca. W takich sytuacjach pomocą może okazać się urządzenie o nazwie Tinnitus Masking Sound Generator.

Tinnitus Masking Sound Generator jest generatorem dźwięku, który pomaga zagłuszyć nieprzyjemne szumy i brzęczenia w uszach, zrelaksować nas i tym samym ułatwić zasypianie. Konstrukcja urządzenia i jego sposób działania opiera się na zaleceniach amerykańskich otolaryngologów.

Aby zniwelować nieprzyjemne dzwonienie w uszach urządzenie odgrywa jedną z przygotowanych wcześniej ścieżek dźwiękowych (tak zwany biały szum), który ma za zadanie zniwelować nieprzyjemne odczucia i wprowadzić nas w stan relaksu. Dźwięki emitowane są w paśmie częstotliwości od 1 00. Hz do 10 000 Hz i dostępne są w kilkunastu wariantach, tak aby każdy mógł dobrać najbardziej skuteczny dla niego. Emitowane utwory to nie tylko specjalnie przygotowany szum, ale także relaksujące utwory muzyczne, w które owe dźwięki zostały wplecione.

Nagrania mogą być emitowane przez całą noc, lub we wcześniej zaprogramowanym przez użytkownika okresie czasu. Urządzenie działa na zasilaniu sieciowym oraz na baterie. Dodatkowo wyposażone jest także w klasyczny budzik.

Koszt: około 300 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)