To Steve Jobs odpowiada za wygląd nowych iPhone'ów?

To Steve Jobs odpowiada za wygląd nowych iPhone'ów?

To Steve Jobs odpowiada za wygląd nowych iPhone'ów?
Źródło zdjęć: © Ben Stanfield / CC
03.04.2013 13:30

Wygląda na to, że pomimo niemal dwuletniego urzędowania na stanowisku CEO firmy, Tim Cook nie zdążył jeszcze realnie wpłynąć na kształt którejkolwiek z najnowszych wersji iPhone’a. Zgodnie z doniesieniami portalu 9to5mac – dwie kolejne generacje topowej słuchawki z Cupertino zostały zaprojektowane jeszcze za czasów panowania poprzednika Cooka, Steve’a Jobsa.

Cóż, w zasadzie można było się tego spodziewać. W związku z narastającym problemem kradzieży urządzeń ze stajni Apple, prawnik dystryktu San Francisco –. George Gascon – spotkał się z przedstawicielem giganta z Cupertino, Michaelem Foulkesem, który mimochodem wyjawił mu kilka bardzo interesujących faktów na temat procesu produkcyjnego najnowszych smartfonów firmy. Według niego – to nie Tim Cook odpowiada za kształt ostatnich modeli popularnego iPhone’a.

Swoją drogą –. relacja ze spotkania obydwu Panów sugeruje, iż nie należało ono do przesadnie interesujących (cytat za Georgem Gasconem):

_ - To było niesamowite. On po prostu nawijał i nawijał, przeskakując z jednego tematu na drugi, aż trudno było nadążyć za tym, co mówi. Sprawiał wrażenie człowieka perfekcyjnie wyszkolonego w sztuce obfitego mówienia i zarazem nie przekazywania żadnych konkretnych treści. _

Niestety –. być może właśnie z powodu rzekomego słowotoku współpracownika Apple – póki co nie wiadomo, o które konkretnie modele iPhone’a chodzi. Możliwe są w zasadzie dwie opcje: są to albo modele oznaczone symbolami 5S i 6 albo wersje 6 i 7, których wygląd ciągle pozostaje ściśle skrywaną tajemnicą.

Polecamy w serwisie Giznet.pl: Drony dostarczające gazety?

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)