Tłumacz symultaniczny w twoim uchu? Z tymi słuchawkami nie trzeba się martwić o barierę językową

Tłumacz symultaniczny w twoim uchu? Z tymi słuchawkami nie trzeba się martwić o barierę językową

Tłumacz symultaniczny w twoim uchu? Z tymi słuchawkami nie trzeba się martwić o barierę językową
Źródło zdjęć: © Bragi Dash Pro
Aleksandra Grzegrzółka
16.08.2017 10:45, aktualizacja: 19.08.2017 11:27

Bezprzewodowe słuchawki marki Bragi posiadają wbudowaną opcję tłumacza symultanicznego. Obsługują aż 40 języków, więc o porozumienie nietrudno. Jak działają?

Na pewno niejeden raz podczas wakacji przydarzyła się wam sytuacja, w której przydałby się tłumacz. Języki warto znać, trudno jednak opanować ich aż 40. Dlatego z pomocą przychodzą nowe technologie, takie jak bezprzewodowe słuchawki marki Bragi, posiadające wbudowaną opcję tłumaczenia w czasie rzeczywistym. Jak to działa? Konieczna jest współpraca z aplikacją iTranslate Pro - aktualnie system jest obsługiwany wyłacznie przez iPhone'a.

Do wyboru są dwie możliwości działania wspólnego systemu. W przypadku pierwszej to ekran naszego smartfona posłuży do przekazywania sobie tłumaczeń. Jednak to ta druga robi szczególne wrażenie. Jeśli obie osoby posiadają zestaw słuchawek, mogą na bieżąco słyszeć wypowiedzi we własnym jezyku. Gadżet pozwala na symultaniczne tłumaczenia z 40 języków. Wygląda na to, że to już koniec pokazywania sobie drogi "na migi".

289204986691594298
© Bragi Dash Pro
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (66)