Thrustmaster Integral T500 - kierownica dla wymagających za 3000 zł

Thrustmaster Integral T500 - kierownica dla wymagających za 3000 zł

Thrustmaster Integral T500 - kierownica dla wymagających za 3000 zł
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.12.2011 11:11, aktualizacja: 15.12.2011 09:27

Na rynku pojawiła się nowa kierownica Thrustmaster Ferrari F1 Integral T500. Jest to wierna replika kierownicy bolidu F1 Ferrari. Co ciekawe, kierownica umożliwia wykonanie aż trzech pełnych obrotów.

Nowy Thrustmaster posiada największy na rynku kąt skrętu wynoszący trzy pełne obroty. Zastosowany najmocniejszy i tym samym najbardziej realistyczny force feedback (15. mNm) przenosi drgania, w związku z czym podczas zabawy daje się odczuć opory kół przy skręcie, wyboje czy zderzenia – podobnie jak w przypadku tradycyjnej jazdy samochodem. Ponadto force feedback bazuje na dwóch pasach, przez co kierownica pracuje bardzo cicho i nawet gwałtowny skręt przy dużej prędkości nie wywołuje hałasu.

Istotną cechą kierownicy Integral T50. jest H.E.A.R.T. - opracowana i opatentowana przez Thrustmaster technologia, która w oparciu o tzw. efekt Halla wychwytuje za pomocą czujników elektromagnetycznych nawet najmniejszy ruch gracza. Dzięki temu uzyskano nowy standard dokładności ruchów, który cechuje się ponad 200 razy lepszą precyzją w porównaniu do konkurencyjnych produktów.

Natomiast bezstykowy mechanizm czujników pola elektromagnetycznego gwarantuje długotrwałą dokładność kierownicy, bez ryzyka uszkodzenia mechanicznego. Waga urządzenia to aż 7 kg, co ma istotny wpływ na większą stabilność zestawu podczas zabawy. Wykonane ze stali, w pełni regulowane pedały są trwałe i nie złamią się przy gwałtownych ruchach. Zastosowana stalowa podstawa do pedałów oferuje dwie pozycje do wyboru: układ F1 (pedały z podłogi) lub GT (pedały zawieszone od pionu).

Kierownica Thrustmaster Integral T500 objęta jest 24-miesięczną gwarancją a jej cena to 2999 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)