The Popinator - urządzenie, które wystrzeli popcorn prosto w twoje usta

The Popinator - urządzenie, które wystrzeli popcorn prosto w twoje usta

The Popinator - urządzenie, które wystrzeli popcorn prosto w twoje usta
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
09.10.2012 14:13

Firma Popcorn Indiana przedstawiła swój pomysł na zrewolucjonizowanie sposobu, w jaki jemy prażoną kukurydzę.

Na umieszczonym w serwisie YouTube filmiku przedstawiciele firmy tłumaczą, że popcorn dostępny jest w wielu różnych formach i smakach - przez lata nie zmienił się jednak sposób, w jaki go spożywamy. Producentom przeszkadza szczególnie fakt, że każdy z cywilizowanych sposobów jedzenia prażonej kukurydzy wymaga użycia rąk. Zaprezentowana przez firmę maszyna "Popinator" oferuje inne rozwiązanie.

Urządzenie reaguje na komendę głosową –. charakterystyczne słowo „Pop!” – po czym przy użyciu specjalnego mikrofonu lokalizuje miejsce emisji dźwięku i dokładnie w nie wystrzeliwuje kukurydziany „pocisk”. Dzięki temu nie musimy przerywać np. gry na komputerze, żeby sięgnąć po popcorn. Popinator ma zasięg czterech i pół metra, tak więc stojąc na stole będzie w stanie obsłużyć całą grupę zaproszonych na film gości. Pozostaje pytanie, czy ciągłe wykrzykiwanie słowa "Pop!" nie będzie przeszkadzać w seansie, no ale nie czepiajmy się takich szczegółów, skoro właśnie dostajemy rewolucyjne urządzenie, które rozwiązuje jeden z największych problemów współczesnego świata.

A już nie ironizując - jest to fajny gadżet, który mógłby być świetnym pomysłem na dowcipny prezent. Nie jest jednak na chwilę obecną wiadomo, czy producent popcornu zamierza wprowadzić urządzenie na rynek, czy stworzył tylko ciekawą zabawkę na potrzeby kampanii marketingowej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)