The Homemade Pet Treats Maker - urządzenie do przyrządzania ciastek dla zwierząt

The Homemade Pet Treats Maker - urządzenie do przyrządzania ciastek dla zwierząt24.08.2012 13:36
The Homemade Pet Treats Maker - urządzenie do przyrządzania ciastek dla zwierząt
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Urządzenie, dzięki któremu można przygotować smaczne i zdrowe przekąski dla zwierząt – znacznie lepsze niż te ze sklepu.

Jakie jedzenie jest najzdrowsze? Oczywiście takie, które przygotowujemy samodzielnie, ze sprawdzonych składników. Niestety, jedząc w restauracji lub kupując gotowe dania, nigdy nie mamy pewności, co właściwie zawierają i czy zostały przygotowane zgodnie zasadami higieny.

Dotyczy to nie tylko ludzi, ale także…. zwierząt domowych. Twórcy urządzenia nazywającego się The Homemade Pet Treats Maker wyszli z założenia, że dobry, dbający o potrzeby swojego psa, kota czy królika właściciel nie poda mu gotowej, dostępnej w sklepach karmy czy ciastek. Zamiast tego, powinien wszystkie posiłki przygotowywać pupilowi sam. Wyjątkiem nie są twarde, chrupiące ciasteczka, które zwierzaki zazwyczaj uwielbiają. Te sklepowe są pewnie wykonane z niewiele wartych resztek, po co więc narażać ukochanego czworonoga na problemy gastryczne, skoro można przygotować jego ulubione smakołyki w zaciszu własnej kuchni i w ten sposób wykorzystać wiedzę dotyczącą prawidłowego żywienia psów? Umożliwić ma to właśnie The Homemade Pet Treats Maker.

Jak przygotować przekąski? Najpierw należy opracować recepturę, czyli zdecydować, z jakich składników sporządzimy ciastka. Może w tym pomóc dołączona do urządzenia książka kucharska. Następnie wybrane składniki mieszamy ze sobą i wyrabiamy ciasto. Wycinamy kształt ciastek za pomocą foremek –. producent dołącza foremki w 3 kształtach: ryby oraz małej i dużej kości. Można dodać do przekąsek aromat suszonej wołowiny (również dołączony do zestawu). Tak przygotowane smakołyki należy włożyć do urządzenia. The Homemade Pet Treats Maker usunie z nich wilgoć, sprawiając, że staną się twarde i chrupiące. Dzięki temu po niedługim czasie pies, kot czy inny ukochany zwierzak otrzyma smaczny, pełnowartościowy smakołyk.

Urządzenie można kupić za 30 dolarów.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)