TEST realme Pad: Czy warto kupić pierwszy tablet tej firmy?

TEST realme Pad: Czy warto kupić pierwszy tablet tej firmy?

Konstanty Młynarczyk
04.01.2022 14:58, aktualizacja: 06.04.2022 13:24

Chociaż realme nie jest tak znane, jak niektóre inne marki, Polacy bardzo chętnie kupują smartfony tej firmy. Sprawdzamy, czy jej pierwszy tablet, realme Pad, ma szansę równie dobrze trafić w gusta naszych rodaków.

Rynek tabletów jest bardzo złożony, o uwagę i pieniądze konsumentów konkurują urządzenia oferujące bardzo wysoką wydajność i możliwości, stawiające je niemal na równi z komputerami, i takie, które wystarczą do przeglądania stron WWW - pod warunkiem, że nie zbyt wielu na raz.

realme (tak, nazwę tej firmy pisze się małą literą!) postanowiło spróbować swojego ulubionego triku i zaprojektowało tablet, który z założenia ma być wydajny jak te z wyższej półki, ale kosztować tyle, co urządzenia o kategorię słabsze, co potrafi skutecznie skusić użytkowników, ale też wymaga zawsze kilku kompromisów. Jak wyszło im tym razem?

Testujemy realme Pad. Dlaczego dobry, zły i brzydki?

W naszym nowym cyklu wideorecenzji nie opisujemy, jakie dane urządzenie jest. Testujemy je w praktyce, a potem, niczym w starym westernie z Clintem Eastwoodem, bezlitośnie punktujemy, co okazało się dobre, złe i brzydkie.

Opowiem wam, jakie dobre cechy ma ten sprzęt, potem przejdę do minusów, żebyście wiedzieli, czego może wam w nim zabraknąć, a na koniec wyciągniemy to, co brzydkie - czyli rzeczy, których producent powinien się wstydzić albo które przeszkadzają tak bardzo, że tylko przez nie możesz zrezygnować z zakupu. W przypadku realme Pad to ostatnie wyszło nietypowo.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)