TEST realme Pad: Czy warto kupić pierwszy tablet tej firmy?

Konstanty Młynarczyk

04.01.2022 14:58, aktual.: 06.04.2022 13:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Chociaż realme nie jest tak znane, jak niektóre inne marki, Polacy bardzo chętnie kupują smartfony tej firmy. Sprawdzamy, czy jej pierwszy tablet, realme Pad, ma szansę równie dobrze trafić w gusta naszych rodaków.

Rynek tabletów jest bardzo złożony, o uwagę i pieniądze konsumentów konkurują urządzenia oferujące bardzo wysoką wydajność i możliwości, stawiające je niemal na równi z komputerami, i takie, które wystarczą do przeglądania stron WWW - pod warunkiem, że nie zbyt wielu na raz.

realme (tak, nazwę tej firmy pisze się małą literą!) postanowiło spróbować swojego ulubionego triku i zaprojektowało tablet, który z założenia ma być wydajny jak te z wyższej półki, ale kosztować tyle, co urządzenia o kategorię słabsze, co potrafi skutecznie skusić użytkowników, ale też wymaga zawsze kilku kompromisów. Jak wyszło im tym razem?

Testujemy realme Pad. Dlaczego dobry, zły i brzydki?

W naszym nowym cyklu wideorecenzji nie opisujemy, jakie dane urządzenie jest. Testujemy je w praktyce, a potem, niczym w starym westernie z Clintem Eastwoodem, bezlitośnie punktujemy, co okazało się dobre, złe i brzydkie.

Opowiem wam, jakie dobre cechy ma ten sprzęt, potem przejdę do minusów, żebyście wiedzieli, czego może wam w nim zabraknąć, a na koniec wyciągniemy to, co brzydkie - czyli rzeczy, których producent powinien się wstydzić albo które przeszkadzają tak bardzo, że tylko przez nie możesz zrezygnować z zakupu. W przypadku realme Pad to ostatnie wyszło nietypowo.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)