TEST MSI MEG Z690 Ace: złoty smok, który zjada konkurencję

TEST MSI MEG Z690 Ace: złoty smok, który zjada konkurencję

Konstanty Młynarczyk
21.04.2022 20:00, aktualizacja: 22.04.2022 10:02

Ta płyta główna ma (prawie) wszystko, czego można zapragnąć. Zabrakło jednej rzeczy

Smok to symbol potęgi, mityczne stworzenie, które jest królem wszystkich innych, uosobieniem siły i inteligencji. A spośród wszystkich smoków, najwspanialszy jest ten złoty.

Dziś w TLDR siła, inteligencja i piękno w postaci złotego smoka, czyli płyty głównej MSI MEG Z690 Ace. Zaraz opowiem, pod jakimi względami jest dobra i zła. A może też i brzydka…?

Testujemy płytę główną MSI MEG Z690 Ace, wyposażoną w (prawie) wszystko, czego można zapragnąć

W naszym nowym cyklu wideorecenzji nie opisujemy tylko, jakie dane urządzenie jest. Testujemy je w praktyce, a potem, niczym w starym westernie z Clintem Eastwoodem, bezlitośnie punktujemy, co okazało się dobre, złe i brzydkie.

Opowiem wam, jakie dobre cechy ma ten sprzęt, potem przejdę do minusów, żebyście wiedzieli, czego może wam w nim zabraknąć, a na koniec wyciągniemy to, co brzydkie - czyli rzeczy, których producent powinien się wstydzić albo które przeszkadzają tak bardzo, że tylko przez nie możesz zrezygnować z zakupu.

Złoty smok od MSI to prawdziwy pokaz możliwości tej firmy. To płyta główna, która, chociaż nie jest tania, oferuje bardzo solidną i uniwersalną platformę do budowy komputera, dając użytkownikowi ogromne możliwości i wielką swobodę w kompletowaniu swojego zestawu idealnego. Oprócz różnych technologicznych "naj", jest to urządzenie przemyślane i wygodne w użyciu, oraz trwałe i solidne, co dla entuzjastów-dłubaczy będzie nie do przecenienia.

Pozostaje powiedzieć za Jaskrem: "Smoku, jesteś piękny".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)