Tesla Cybertruck przyłapany na publicznej drodze. Czy prowadził ją Elon Musk?

Tesla Cybertruck przyłapany na publicznej drodze. Czy prowadził ją Elon Musk?

Tesla Cybertruck przyłapany na publicznej drodze. Czy prowadził ją Elon Musk?
Źródło zdjęć: © Instagram | chicago_roy
Arkadiusz Stando
28.11.2019 14:39

Niecały tydzień temu Elon Musk pokazał nowy model Tesli, a już udało się przyłapać samochód na publicznej drodze. Cybertruck oficjalnie zagościł na ulicach. I to nie byle gdzie, bo przy samej siedzibie SpaceX w Kalifornii.

Tesla Cybertruck po raz pierwszy na publicznej drodze. Została zauważona i nagrana przez użytkownika Instagrama, który akurat znajdował się w pobliżu siedziby SpaceX, firmy Elona Muska. To pierwszy raz, kiedy auto pojawiło się na prawdziwej drodze.

Niewykluczone też, że Cybertruck prowadził sam Elon Musk. Tak przynajmniej twierdzi autor nagrania. Jakość wideo niestety nie pozwala zidentyfikować kierowcy. Dało się za to zauważyć rejestrację samochodu, co oznacza, że auto musiało zostać oficjalnie dopuszczone do ruchu.

Zwróćcie uwagę, jak ogromnym autem jest Cybetruck w porównaniu do innych samochodów biorących udział w ruchu drogowym. Wygląda jak starszy brat przy młodszym rodzeństwie. W końcu Tesla Cybertruck mierzy 190 cm wysokości, 588 cm długości i 203 cm szerokości.

Nie wiadomo, kiedy zobaczymy kolejne Cybertrucki na drogach. Jednak ilość zamówień tego auta przekroczyła już okrągłe 250 tysięcy zamówień. Jeśli samochód cieszy się taką popularnością, a firma zarobiła już na nim spore pieniądze, to pewnie nowe Tesle pojawią się na drogach wcześniej, niż zapowiadano.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)