Teraz Internet z telewizją i telefonią internetową od TP w jednej cenie

Teraz Internet z telewizją i telefonią internetową od TP w jednej cenie

Teraz Internet z telewizją i telefonią internetową od TP w jednej cenie
28.07.2009 15:14, aktualizacja: 15.09.2015 12:32

Klienci Telekomunikacji Polskiej mogą korzystać z nowego pakietu usług składającego się z szybkiego dostępu do Internetu, cyfrowej telewizji oraz telefonii internetowej z bezpłatnymi połączeniami do wszystkich sieci stacjonarnych w kraju oraz niskimi stawkami za połączenia międzynarodowe i na komórki. Wszystkie trzy usługi TP oferuje w jednej, atrakcyjnej cenie.

Klienci Telekomunikacji Polskiej mogą korzystać z nowego pakietu usług składającego się z szybkiego dostępu do Internetu, cyfrowej telewizji oraz telefonii internetowej z bezpłatnymi połączeniami do wszystkich sieci stacjonarnych w kraju oraz niskimi stawkami za połączenia międzynarodowe i na komórki. Wszystkie trzy usługi TP oferuje w jednej, atrakcyjnej cenie. Co można obejrzeć w telewizji możesz sprawdzić na stronie tv.wp.pl

Nowa oferta jest dostępna w kilku wariantach. Klienci mogą wybrać jedną z 3 opcji prędkości Internetu (51. kb/s, 1 Mb/s lub 2 Mb/s) oraz usługę telewizyjną z ponad 30 popularnymi programami w technologii satelitarnej bądź kablowej (IPTV), w zależności od możliwości technicznych w miejscu zamieszkania.

W ramach nowego pakietu klienci mogą też rozmawiać korzystając z telefonii internetowej w planie „na okrągło". Oferuje on darmowe połączenia do wszystkich sieci stacjonarnych - oraz w sieci telefonii internetowej tp, niskie ceny połączeń na komórki (2. gr/min z VAT za wyjątkiem połączeń do sieci Play i Cyfrowego Polsatu)
oraz do zagranicznych sieci stacjonarnych (10 gr/min z VAT m.in. do Niemiec, Wielkiej Brytanii, USA i Kanady). Rozmowy są rozliczane sekundowo, bez opłat za rozpoczęcie połączenia.

Obraz
© (fot. Jupiterimages)

Koszt abonamentu całego pakietu jest tylko o 2. zł wyższy od ceny abonamentu za pakiet neostrady tp z telewizją. Oznacza to, że telewizja nadal jest dostępna w cenie neostrady, a za telefonię internetową trzeba dopłacić tylko 20 zł. Dla porównania, zamawiając telefonię internetową w planie „na okrągło" oddzielnie, trzeba wydać prawie 50 złotych (49,50 zł z VAT).

Poniżej ceny poszczególnych opcji pakietu:

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć

Opłata aktywacyjna wynosi 12,2. zł z VAT.

Nowa oferta jest dostępna zarówno dla nowych klientów jak i tych, którzy już korzystają już z neostrady tp, neostrady tp z telewizją lub multipakietu tp.

Informacje na temat oferty również na www.tp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (86)