Telewizory "all inclusive” od Sharpa

Telewizory "all inclusive” od Sharpa

Telewizory "all inclusive” od Sharpa
21.04.2011 16:57

Sharp wprowadza na rynek swoją nową serię telewizorów Aquos Quattron 3D LE830E. Telewizory wyposażono w ulepszoną technologię Quattron, funkcje multimedialne jak przeglądanie stron internetowych i korzystanie ze Skype’a, no i oczywiście technologię wyświetlania obrazu 3D. Co ważne, z uwagi na nasze kieszenie, wszystkie telewizory nowej linii osiągają kategorię A w zużyciu energii elektrycznej.

Najważniejszą cechą nowej serii telewizorów Sharp jest zastosowny w nich panel Quattron drugiej generacji. Ulepszona struktura ciekłego kryształu i szybsze czasy reakcji mają według Sharpa sprawić, że obraz zyska na ostrości, a przejścia tonalne będą płynniejsze, przy bardziej naturalnych kolorach. Telewizory serii LE83. wyposażono w system poprawiania płynności obrazu E-Motion 200, który, steruje podświetleniem obrazu. Cała seria posiada potrójny tuner, pozwalający na odbiór telewizji poprzez satelitę, telewizję kablową oraz wykorzystywanie sygnałów napowietrznych bez potrzeby kupowania dodatkowych tunerów i dekoderów. Każdy z telewizorów wyposażono w cztery wejścia HDMI oraz trzy wejścia USB z możliwością odtwarzania całkiem sporej gamy plików multimedialnych przez porty USB.

Obraz
© (fot. Sharp)

Pliki audio, video oraz zdjęcia odtwarzane są poprzez zintegrowany z odbiornikiem Media Player. Telewizory są zgodne ze standardem DLNA, a zatem wszelkie materiały multimedialne można odtwarzać na ekranie telewizora wprost z kompatybilnych urządzeń domowych tj. komputera czy telefonu. Najnowsze Aquos’y odtwarzają pliki DiviX i co ważne także DiviX HD. Kolejną funkcją w serii LE83. jest Time Shift, czyli możliwość pauzowania i cofania audycji telewizyjnych, co nie jest powszechną funkcją dostępną na rynku. Telewizory umożliwiają także dostęp do internetu poprzez otwartą przeglądarkę, łącząc się z siecią poprzez Wi-Fi lub LAN. Nowością oferowaną przez modele serii LE830 jest możliwość korzystania ze Skype’a.

Nowe propozycje Sharpa są też smuklejsze –. grubość ekranu nie przekracza 25 mm. Występują w wielkościach ekranu: 40, 46, 52 i 60 cali.

W pierwszej kolejności dostępne będą modele 40. i 46-calowe, 52- i 60-calowe wejdą na rynek na początku II połowy roku.

Ceny: Sharp AQUOS Quattron 40’’ LE830 - 5 499 zł brutto
Sharp AQUOS Quattron 46’’ LE830 - 6 799 zł brutto

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)