Telewizor LCD Sony Bravia do łazienki

Telewizor LCD Sony Bravia do łazienki
Źródło zdjęć: © akihabaranews.com

03.09.2008 18:45, aktual.: 10.09.2008 00:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak urozmaicić sobie czas spędzony w wannie lub pod prysznicem? Japońska firma Sony wprowadziła na rynek specjalny telewizor LCD przeznaczony do instalacji w łazience...

Kąpiel może sprawiać wiele przyjemności, a przy tym dzięki specjalnym preparatom natłuszczającym działać leczniczo. Japońska firma _ Sony _ wprowadziła na rynek specjalny telewizor LCD _ Bravia XDV-W600 _ do instalacji w łazience, który dodatkowo może urozmaicić nam czas spędzony w wannie lub pod prysznicem.

_ Sony Bravia XDV-W600 to telewizor zaprojektowany z myślą o osobach spędzających dużo czasu w łazience. Jest zgodny z normami wodoszczelności według standardu _ IEC 529 _ o stopniu odporności _ IPX7 _ i _ IPX6 _ – co w praktyce oznacza, iż nie zagraża mu strumień wody płynący z różnych kierunków z wydajnością do 100 litrów na minutę czy trwające nawet 30 minut zanurzenie w wodzie na głębokość do 1 metra. Łazienkowy telewizor Sony został wyposażony w ekran LCD o przekątnej 4 cali i rozdzielczości 27. × 480 pikseli, 2 GB pamięci, wbudowany akumulator, tuner telewizji cyfrowej, radio AM / FM oraz funkcję nagrywania interesujących nas programów lub audycji.
Łazienkowy gadżet dostępny jest w trzech kolorach - białym, różowym i niebieskim. Waży 302 g, a jego wymiary to 145 mm × 98 mm × 42 mm. Cena
Sony Bravia XDV-W600 _ w przeliczeniu wynosi około 860 złotych. Niestety urządzenie przeznaczone jest wyłącznie do odbioru systemu mobilnej telewizji cyfrowej _ OneSeg _, który jest standardem jedynie w Japonii.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)