Telewizor i monitor komputerowy w jednym - Samsung TC570

Telewizor i monitor komputerowy w jednym - Samsung TC570
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

17.02.2014 14:22, aktual.: 17.02.2014 14:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowe monitory Samsunga z serii TC570 określane są mianem MFM (Multi-Function Monitor), ponieważ stanowią hybrydę łączącą zalety monitora komputerowego o rozbudowanych możliwościach i telewizora.

Zastosowana w monitorach z serii TC57. funkcja Picture in Picture+ (PiP+), łączy cechy monitora komputerowego oraz telewizora. Rozwiązanie pozwala na równoczesną pracę na komputerze w trybie pełnoekranowym oraz oglądanie telewizji w mniejszym, zajmującym do 25% powierzchni wyświetlacza oknie. Okno z obrazem telewizyjnym możemy umieścić w jednym z czterech rogów ekranu.

Ekran monitora wyświetla obraz w rozdzielczości Full HD a jego kąty widzenia wynoszą 17. stopni. Dodatkowo, seria TC570 oferuje specjalny tryb sportowy, w którym zwiększone zostaje nasycenie zieleni murawy piłkarskiej, a okrzyki kibiców staną się wyraźniejsze.

Monitory wyposażono m.in. dwa złącza HDMI, a w oprogramowaniu monitora zintegrowana jest funkcja Connect Share, dzięki której zyskamy dostęp do filmów, zdjęć i muzyki podłączając pamięć USB lub dyski zewnętrzne bezpośrednio do urządzenia. W przeciwieństwie do tradycyjnych tego typu urządzeń, w przypadku hybrydy monitora i telewizora TC57. nie potrzebujemy komputera, aby zyskać dostęp do plików multimedialnych zapisanych na zewnętrznych nośnikach pamięci.

Monitor TC570 jest dostępny w wersjach 27” (1200 zł) *oraz 23” *(850 zł).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)