Taryfy Po byku oraz dostęp do Internetu Non-Stop w Erze

Taryfy Po byku oraz dostęp do Internetu Non-Stop w Erze

Taryfy Po byku oraz dostęp do Internetu Non-Stop w Erze
Źródło zdjęć: © Era
17.05.2010 13:58, aktualizacja: 17.05.2010 14:28

Po byku to promocja, w której klient otrzymuje pakiety, nawet do 1000 minut, wliczonych w abonament z pełną wymiennością na SMS, MMS i MB. Dodatkowo pakiet można również wykorzystać na połączenia na numery stacjonarne w Unii Europejskiej.

Dla osób wybierających tę ofertę Era przygotowała niespodziankę - usługę Sieć Rodzinna, która będzie dodawana bezpłatnie do abonamentu nawet na cały okres trwania umowy. To rozwiązanie pozwala na komunikowanie się grupy do 6 osób, gdzie każda z nich otrzymuje 200. minut na połączenia do pozostałych uczestników.

W nowych taryfach, po wykorzystaniu minut wliczonych w abonament, koszt minut połączenia wyniesie 2. groszy dla taryf powyżej 49 złotych i 39 groszy dla tych poniżej tej kwoty. Abonent będzie mógł również rozbudować wybraną taryfę o dodatkowe pakiety minut, SMSów oraz MMSów, jak również o dostęp do Internetu.

We wszystkich wariantach usługi Internet non-Stop po przekroczeniu dostępnego limitu następuje zmiana prędkości bez naliczania dodatkowych opłat za korzystanie z transmisji danych. Nawet najmniejszy dostępny limit 10. MB pozwala na swobodne przeglądanie stron www, poczty e mail, nawigacji, czy też wchodzenia na portale społecznościowe. Najwyższe limity 2 GB i 5 GB pozwalają na korzystanie z telefonu jak z modemu, który można podłączyć do komputera.

W promocji Po byku usługa Internet Non-stop ze zmianą prędkości po 100 MB będzie dostępna w cenie 5 złotych. Aktywacja tej oferty jest możliwa w ciągu dwóch miesięcy od podpisania umowy, na minimalny okres 6 miesięcy. Po jego zakończeniu cena Internetu Non-stop nie zmieni się i będzie wynosiła 5 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)