Targi Film Video Foto 2012 już po raz 15

Targi Film Video Foto 2012 już po raz 15
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

16.01.2012 14:40, aktual.: 16.01.2012 16:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

29 marca 2012r. w Łodzi rozpocznie się jubileuszowa, 15-sta edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Filmowego i Video - FILM VIDEO FOTO. Najwięksi światowi producenci sprzętu i usług zaprezentują swoje najnowsze produkty w nowoczesnym obiekcie targowym - Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym przy alei Politechniki 2 w Łodzi. Już teraz można dokonać pre-rejestracji swojej obecności na FVF 2012. Znane są również pierwsze imprezy towarzyszące tegorocznym targom.

Tradycyjnie, jak co roku wczesną wiosną w dniach 2. - 31 marca 2012 r. odbędą się jedyne w Polsce targi sprzętu fotograficznego, filmowego i video FILM VIDEO FOTO. Tym razem to wyjątkowa edycja. Nie tylko jubileusz, ale także zmiana miejsca na bardziej komfortowe i nowoczesne, które zaskoczy odwiedzających targi nie tylko nowościami oferty wystawców, ale i zwiększy wygodę zapoznawania się z nimi.

Obraz

Targi FILM VIDEO FOTO od wielu lat są najważniejszym i największym wydarzeniem branżowym w Polsce, a także wiodącym w Europie Środkowo-Wschodniej. Każdego roku wystawcy prezentują m.in.: sprzęt i akcesoria fotograficzne, video i filmowe oraz najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu grafiki komputerowej i cyfrowej obróbki obrazu. Nad przygotowaniami czuwa organizator targów –. Międzynarodowe Targi Łódzkie - które wspólnie z wystawcami i patronami medialnymi, do grona których należą: DIGITAL FOTO VIDEO, TVP Łódź, Computer Arts, CHIP, CRN, portal plfoto.com, Bankier.tv, Fotograficzny Program bez Nazwy, magazyn FILMPro, portal Filmowiec.pl oraz kwartalnik Film & TV Kamera przygotują szereg imprez towarzyszących salonowi wystawienniczemu.

Targi FILM VIDEO FOTO, oprócz możliwości zapoznania się z ofertą rynkową wystawców, którzy na tę okazję przygotowują swoje premiery produktowe, to także bogaty cykl warsztatów, seminariów, prezentacji, spotkań i wystaw fotograficznych. W tym roku będzie można wziąć udział w :

• Seminariach poświęconych fotografii, zorganizowanych przez redakcję DIGITAL FOTO VIDEO
• Warsztatach pt. CYFROWA EDYCJA ZDJĘĆ W PRAKTYCE
• Bloku spotkań z fotografią podróżniczą przygotowanych przez portal szkoleniowy oraz galerię internetową www.good-photo.pl w dniu 31 marca 2012 (sobota) o godz. 10.00 – 16.00. A w nim: jak się przygotować do fotografowania w podróży; jak, gdzie i czym fotografować; jakich akcesoriów użyć, a także co jest zbędne a bez czego nigdzie nie wyjeżdżamy. W programie również pokazy slajdów z podróży.
• Warsztatach filmowych serwisu Filmowiec.pl - „Krótka szkoła Filmowiec.pl: Od pomysłu do dzieła".

Wymienione propozycje są tylko pierwszą częścią atrakcji przygotowanych przez organizatora. Kolejne planowane imprezy towarzyszące FVF 2012 będę przedstawiane w późniejszym terminie.
Pierwszy dzień targów (29 marca) przeznaczony jest, jak co roku, dla profesjonalistów. W tym dniu targi będzie można zwiedzać na podstawie: zaproszeń, kart wielokrotnego wstępu dla profesjonalistów oraz akredytacji dziennikarskich. Już dziś można dokonać pre-rejestracji, która pozwoli na zakup karty dla profesjonalisty w promocyjnej cenie 20 pln. Prosty i krótki formularz dostępny jest na stronie http://www.mtl.lodz.pl/web/index/getpage/page/2761.

Więcej szczegółowych informacji znaleźć można na stronie www.mtl.lodz.pl/fvf

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)