Targi FILM FOTO VIDEO w Łodzi

Targi FILM FOTO VIDEO w Łodzi14.03.2008 16:30
Targi FILM FOTO VIDEO w Łodzi
Źródło zdjęć: © IDG

W Łodzi trwają się jedenaste Targi Sprzętu Fotograficznego, Filmowego, Video i Kinowego. W tym roku nasza redakcja objęła imprezę patronatem medialnym. Finał targów w sobotę 15 marca.

Targi rozpoczęły się już w czwartek, 1. marca, jednak z racji tego, że program pierwszego dnia skierowany był głównie do profesjonalnych odbiorców i przedstawicieli branży ( a to wiązało się z wyższą ceną biletów ) zwiedzających było mniej. W piątek sytuacja w tej kwestii poprawiła się i w halach wystawowych pojawiła się większa liczba gości. Można liczyć na to, że ostatniego dnia pomieszczenia targowe będą najbardziej zatłoczone.

288760350923569299
Źródło zdjęć: © Na stoisku Sony podawano Sushi (fot. IDG)

Organizatorzy przygotowali dla nich sporo atrakcji, między innymi różnorakie szkolenia i warsztaty, pokazy fotografii studyjnej czy też możliwość fotografowania modelek na zbudowanych przy stoiskach studiach fotograficznych. Znalazło się nawet coś dla amatorów uciech kulinarnych - na stanowisku firmy Sony przygotowywane jest sushi dla gości.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z targów. - http://www.idg.pl/galeria/871/1/0/film.video.foto.2008...relacja.html

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)