Tańszy Microsoft Office na Mac OS dla uczniów i studentów

Tańszy Microsoft Office na Mac OS dla uczniów i studentów

Tańszy Microsoft Office na Mac OS dla uczniów i studentów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
14.02.2012 12:28, aktualizacja: 14.02.2012 15:18

Z myślą o uczniach i studentach Microsoft przedstawił nową wersję swojego oprogramowania: Office dla Mac University 2011.

Pakiet Office dla Mac University 201. jest bogatszy w programy, niż dotychczasowa wersja dla Użytkowników Domowych i Uczniów – poza programami Word 2011, Excel 2011 oraz Power Point 2011, posiada również program Outlook 2011, do tej pory dostępny jedynie w pakietach dla Użytkowników Domowych i Małych Firm. Co więcej wyposażenie na poziomie pakietu biznesowego, jest dostępne w wersji uniwersyteckiej w o połowę niższej cenie.

Warunkiem koniecznym do aktywacji pakietu Office dla Mac University 2011. jest posiadanie karty ISIC (International Student Identity Card). To karta potwierdzająca status studenta na całym świecie. Wystawiana jest uczniom szkół ponadpodstawowych od 12. roku życia oraz studentom wszystkich typów uczelni wyższych, bez ograniczeń wiekowych.

Po zakupie pakietu Office dla Mac University 201. od licencjonowanego sprzedawcy, należy skorzystać z umieszczonego wewnątrz opakowania numeru PIN. Podając PIN na stronie office.com/verify, student może dokonać weryfikacji statusu akademickiego poprzez podanie adresu e-mail swojej szkoły oraz loginu lub numeru karty ISIC. Następnie generowany jest klucz aktywacyjny, dzięki któremu student może zainstalować pełną wersję pakietu. Weryfikacja statusu studenckiego odbywa się przy użyciu bazy danych Microsoft połączonej z bazą AVE — Academic Verification Engine — to zapewnia, że produkt trafia jedynie w ręce osób powołanych, a więc studentów.

Pakiet Microsoft Office dla Mac University 201. może zostać aktywowany na maksymalnie dwóch komputerach Mac używanych przez jedną osobę.

Pakiet Office dla Mac University 2011 dostępny będzie od 14 lutego 2012 roku. Jego cena wyniesie 399 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)