Tanie urządzenia audio Kruger&Matz

Tanie urządzenia audio Kruger&Matz

Tanie urządzenia audio Kruger&Matz
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
01.12.2011 16:08

Produkty audio firmy Kruger&Matz to stosunkowo tanie urządzenia, które ma charakteryzować przede wszystkim nietypowy, oryginalny wygląd i dobre brzmienie. Przyjrzyjmy się kilku wybranym propozycjom z oferty producenta.

Domowy system audio Kruger&Matz KM7788 posiada obudowę wykonaną z ciemnego szkła i szczotkowanego aluminium. System multimedialny ma na celu zastąpić wiele dotychczas używanych urządzeń np. wieżę HiFi, czy radio, a po podłączeniu do monitora także odtwarzacz DVD. Produkt może zostać zamontowany na ścianie, jak też ustawiony na biurku lub w innym dogodnym miejscu. Urządzenie posiada niebieski wyświetlacz LCD oraz dotykowy panel funkcyjny i wielofunkcyjny equalizer.

Obraz
© (fot. zdjęcie producenta)

System audio Kruger&Matz odtwarza filmy i muzykę w wielu formatach m.in. MP3. MP4 czy DIVX z płyt CD oraz DVD, a także innych nośników jak karta SD czy pamięci zewnętrznych. Może także służyć jako tradycyjne radio FM. Dodatkowo produkt posiada zegar z funkcją timer. Urządzenie wyposażone jest m.in. w wyjścia: HDMI, optyczne, coaxial, S-Video, RCA Video, component Video, RCA Audio Stereo. W zestawie znajduje się pilot ułatwiający obsługę urządzenia.

Sugerowana cena detaliczna: 50. zł.

System audio KM7089 wyposażony jest w wysokiej jakości panel przedni wykonany ze szczotkowanego aluminium z chromowanymi przyciskami. Jego design wzbogaca niebieski wyświetlacz LCD oraz wysuwana w górę obudowa czytnika CD. Funkcja ID3 umożliwia wyświetlenie dodatkowych informacji o plikach audio np. numer i tytuł utworu oraz jego autora. Dodatkowo posiada zegar z funkcją timer. Urządzenie to obsługuje kilka źródeł dźwięku, w tym cyfrowy tuner AM/FM, płyty CD, karty SD i pamięci zewnętrzne, a także zewnętrzny odtwarzacz podłączony za pośrednictwem portu Aux-in. KM708. czyta pliki w formacie MP3. System ten posiada dwa głośniki 18 W. Do zestawu dołączony jest pilot zdalnego sterowania.

Obraz
© (fot. zdjęcie producenta)

Sugerowana cena detaliczna: 35. zł.

Jeśli potrzebujesz urządzenia do słuchania utworów z radia czy płyt CD rozwiązaniem będzie radioodtwarzacz CD Kruger&Matz KM3901. Radio zasilane jest bateriami LR14. Urządzenie umożliwia odtwarzanie plików MP3 z płyt CD oraz kart SD i pamięci zewnętrznych. KM3901 wyposażony jest w duży niebieski wyświetlacz LCD oraz sześć zapewniających doskonałą jakość dźwięku pełnozakresowch głośników.

Obraz
© (fot. zdjęcie producenta)

Sugerowana cena detaliczna: 180 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)