Tak świat zareagował na strzelaninę w siedzibie YouTube. Ogromne poruszenie

Tak świat zareagował na strzelaninę w siedzibie YouTube. Ogromne poruszenie

Tak świat zareagował na strzelaninę w siedzibie YouTube. Ogromne poruszenie
Źródło zdjęć: © twitter.com | cbsnews,Tim Cook
Arkadiusz Stando
04.04.2018 10:07, aktualizacja: 04.04.2018 10:41

Szefowie największych firm technologicznych wysłali swoje wyrazy współczucia dla YouTube'a po wtorkowej strzelaninie. W jej wyniku przynajmniej trzy osoby zostały ranne, napastniczka nie żyje.

"Od wszystkich w Apple, przesyłamy nasze wyrazy współczucia i oferujemy wsparcie zespołowi YouTube i Google, a zwłaszcza ofiarom i ich rodzinom."

Dyrektor generalny Amazonu, Jeff Bezos oraz dyrektor ds marketingu w Google, Omid Kordestani, byli kolejnymi publikującymi swoje wyrazy współczucia na Twitterze.

"Okropny i naprawdę tragiczny dzień dla YouTube i Google. Życzymy wszystkiego najlepszego dla rannych i tych, których to dotknęło."

"Z miłością do wszystkich moich znajomych z @YouTube i @Google. Moje myśli są z wami, w obliczu tego bezsensownego działania. @ SusanWojcicki @sundarpichai"

Dyrektor generalny Twittera, Jack Dorsey również zareagował na tą tragedię i przy okazji zwrócił uwagę na rozsyłane nieprawdziwe informacje dotyczące strzelaniny. Twierdzi, że na swoim portalu starają się je zwalczać.

Co ciekawe, Mark Zuckerberg jako jeden z niewielu nie wypowiedział się na żadnym portalu na temat strzelaniny. Mimo, że ranni pracownicy Google'a trafili do szpitala jego imienia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)