Tak świat zareagował na strzelaninę w siedzibie YouTube. Ogromne poruszenie

Strona głównaTak świat zareagował na strzelaninę w siedzibie YouTube. Ogromne poruszenie
04.04.2018 10:07
Tak świat zareagował na strzelaninę w siedzibie YouTube. Ogromne poruszenie
Źródło zdjęć: © twitter.com | cbsnews,Tim Cook

Szefowie największych firm technologicznych wysłali swoje wyrazy współczucia dla YouTube'a po wtorkowej strzelaninie. W jej wyniku przynajmniej trzy osoby zostały ranne, napastniczka nie żyje.

"Od wszystkich w Apple, przesyłamy nasze wyrazy współczucia i oferujemy wsparcie zespołowi YouTube i Google, a zwłaszcza ofiarom i ich rodzinom."

Dyrektor generalny Amazonu, Jeff Bezos oraz dyrektor ds marketingu w Google, Omid Kordestani, byli kolejnymi publikującymi swoje wyrazy współczucia na Twitterze.

"Okropny i naprawdę tragiczny dzień dla YouTube i Google. Życzymy wszystkiego najlepszego dla rannych i tych, których to dotknęło."

"Z miłością do wszystkich moich znajomych z @YouTube i @Google. Moje myśli są z wami, w obliczu tego bezsensownego działania. @ SusanWojcicki @sundarpichai"

Dyrektor generalny Twittera, Jack Dorsey również zareagował na tą tragedię i przy okazji zwrócił uwagę na rozsyłane nieprawdziwe informacje dotyczące strzelaniny. Twierdzi, że na swoim portalu starają się je zwalczać.

Co ciekawe, Mark Zuckerberg jako jeden z niewielu nie wypowiedział się na żadnym portalu na temat strzelaniny. Mimo, że ranni pracownicy Google'a trafili do szpitala jego imienia.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)