Tablety Bamboo uwolnią dziecięcą wyobraźnię w warszawskim ZOO

Tablety Bamboo uwolnią dziecięcą wyobraźnię w warszawskim ZOO

Tablety Bamboo uwolnią dziecięcą wyobraźnię w warszawskim ZOO
Źródło zdjęć: © Wacom
02.06.2010 15:46

Wacom, Fundacja Atelier oraz Warszawski Ogród Zoologiczny zapraszają na warsztaty animacji komputerowej dla dzieci i młodzieży, których tematem będą zwierzęta mieszkające w warszawskim ZOO. W czasie prowadzonych przez specjalistów z Fundacji Atelier warsztatów dzieci będą mogły rozwijać swoje zdolności plastyczne przy pomocy tabletów Wacom Bamboo. Pierwsze zajęcia – już w najbliższą sobotę, 5 czerwca, od godziny 11.00 do 17.00.

Podczas warsztatów dzieci przy pomocy tabletu Bamboo będą mogły narysować swojego ulubionego mieszkańca Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego, a za pomocą aplikacji Minis - tchnąć w niego życie. Nowoczesne narzędzia pozwolą także najmłodszym puścić wodze fantazji i za pomocą techniki kolażu stworzyć prawdziwego zwierzaka-cudaka. Co by było gdyby Ziemię zamieszkiwały takie przedziwne stwory?

Obraz
© (fot. Wacom)

W bezpłatnych warsztatach mogą wziąć udział wszystkie chętne dzieci. W pobliżu wybiegu adoptowanych przez firmę Wacom antylop Sitatunga przygotowane zostanie sześć stanowisk komputerowych oraz dwadzieścia stanowisk tradycyjnych, przy których dzieci będą mogły pracować pod opieką doświadczonych animatorów.

Warsztaty będą się odbywały w Warszawskim Ogrodzie Zoologicznym w następujących terminach: 5 czerwca, 12 i 13 czerwca, 19 i 20 czerwca, 26 i 27 sierpnia, 28 i 29 sierpnia, 4 i 5 września, 11 i 12 września, w godzinach 11.00 – 17.00. Wszystkie dzieci i ich rodziców zapraszamy w okolice wybiegu antylop.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)