Tableto-telefon Huawei Ascend Mate w Polsce

Tableto-telefon Huawei Ascend Mate w Polsce12.07.2013 13:54
Tableto-telefon Huawei Ascend Mate w Polsce
Źródło zdjęć: © WP.PL

Huawei wprowadził właśnie na polski rynek swój pierwszy tableto-telefon - Ascend Mate. Smartfon wyposażony jest w wyświetlacz HD o przekątnej 6.1 cala, czterordzeniowy procesor Hi-Silicon 1.5 GHz oraz baterię 4050 mAh.

Huawei Ascend Mate wyposażono w ekran LCD HD w technologii IPS+ o przekątnej aż 6.1 cala i rozdzielczości 128. x 720. Dodatkowym udogodnieniem podnoszącym komfort użytkowania urządzenia jest technologia Magic Touch, która pozwala na korzystanie z niego nawet w rękawiczkach.

Ascend Mate to smukłe urządzenie, mierzące w najwęższym miejscu jedynie 6,5 mm. Phablet został zaprojektowany tak, by –. mimo dużego ekranu – można go było obsługiwać jedną dłonią. Udogodnieniem jest także rozbudowany interfejs Emotion UI oraz funkcja multitaskingu – podczas pisania wiadomości można jednym dotknięciem uruchomić np. kalkulator czy tryb notatek, bez konieczności wychodzenia z aktywnej aplikacji.

Ascend Mate zasilany jest przez baterię 405. mAh, a jego sercem jest autorski procesor Huawei Hi-Silicon 1.5GHz. Stworzone przez producenta technologie oszczędzania energii QPC i ADRX sprawiają, że smartfon może pracować dwa dni bez konieczności ładowania. Ponadto prędkość ładowania baterii w Ascend Mate jest o ponad 30% większa niż w innych smartfonach tej klasy.

Urządzenie pracuje pod kontrolą systemu Android 4.1 Jelly Bean. Telefon wyposażony jest w dwa aparaty: przedni o rozdzielczości 8Mpix HDR z funkcją auto-fokus oraz tylny HD 1Mpix. Dodatkowo posiada podwójny mikrofon z technologią redukcji zakłóceń, odtwarzanie dźwięku w systemie Dolby oraz możliwość nagrywania w stereo.

Ascend Mate na rynku polskim oferowany będzie w czarnej wersji kolorystycznej w sugerowanej cenie: *1599 PLN. *

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)