Tablet za złotówkę z Neostradą i FunPack'iem

Tablet za złotówkę z Neostradą i FunPack'iem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

10.10.2012 09:38, aktual.: 10.10.2012 11:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Orange przygotował nową promocję dla osób zainteresowanych szybkim internetem - Neostradą lub FunPack'iem

Promocja z tabletem jest dostępna dla klientów podpisujących nową umowę lub przedłużających dotychczasową na kolejne 2. miesiące. Poniżej szczegóły dotyczące cen abonamentu Neostrady i FunPack'a w nowej ofercie.

Obraz

Ponadto, jeśli przy zakupie Neostrady lub FunPack'a w nowej promocji klient zdecyduje się na otrzymywanie rachunków w formie elektronicznej, skorzysta też z niższej opłaty aktywacyjnej, która wyniesie 49,9. zł z VAT zarówno w przypadku Neostrady jak i FunPack'a.
Szczegółowe informacje na temat oferty dostępne są na www.orange.pl

Tablet FunTab 7.0 ma 7-calowy dotykowy wyświetlacz multi-touch umożliwiający intuicyjną i łatwą obsługę oraz szybki, wydajny procesor 1 GHz. Działa w oparciu o system Android 4.0 IceCream Sandwich, najnowszy system operacyjny, z dostępem do Google Play, oferującym setki aplikacji, dzięki którym łatwo dostosować tablet do swoich potrzeb. Łączność z internetem zapewnia karta Wi-Fi, a po podłączeniu zewnętrznego modemu można się łączyć z internetem poprzez sieć GSM. Wbudowana kamera pozwala prowadzić wideorozmowy lub robić zdjęcia czy nagrywać filmy. Urządzenie ma wbudowany czytnik kart microSD (do 3. GB) i pamięć flash o pojemności 4 GB pozwalającą na przechowywanie muzyki, zdjęć czy dokumentów. Wydajna karta graficzna Mali 400 z akceleracją 3D pozwala cieszyć się płynną trójwymiarową grafiką w zaawansowanych grach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)