Tablet LTE i Multiroom HD w Cyfrowym Polsacie

Tablet LTE i Multiroom HD w Cyfrowym Polsacie

Tablet LTE i Multiroom HD w Cyfrowym Polsacie
Źródło zdjęć: © Stuff/materiały prasowe
07.03.2012 10:40, aktualizacja: 07.03.2012 13:39

Cyfrowy Polsat wprowadził do swojej oferty najnowszy model tabletu Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE w promocyjnej cenie wraz z usługą Internetu LTE Cyfrowego Polsatu. Nowością jest też usługa Multiroom w wersji HD, dzięki której widzowie w ramach jednej opłaty abonamentowej mają możliwość niezależnego oglądania różnych programów na dwóch odbiornikach telewizyjnych jednocześnie.

W pakiecie z szybkim Internetem operator oferuje tablet Samsung Galaxy Tab 8.9 LTE, obsługujący technologię LTE, która pozwala na przesyłanie danych z prędkością do 10. Mb/s oraz ich pobieranie z prędkością do 50 Mb/s.

Urządzenie w promocji z Internetem Cyfrowego Polsatu kosztuje 49. zł. W ramach miesięcznej opłaty w wysokości 89,90 zł klient otrzyma pakiet 6 GB do wykorzystania w godzinach 8.00 – 24.00 oraz usługę „Darmowe noce”, czyli 50 GB do wykorzystania w godzinach 0.00 – 8.00. Po wykorzystaniu dostępnego pakietu danych cena za 1 MB wynosi 0,02 zł w taryfie dziennej (w godz. 8.00 – 24.00) lub 1 zł za 1 GB w nocy (w godz. 0.00 – 8.00). Jednorazowa opłata aktywacyjna to koszt 49 zł.

Multiroom HD
Multiroom HD jest dostępny od podstawowego pakietu Familijnego HD. Abonenci najwyższych pakietów programowych, w tym promocji Komfortowej, przez cały okres trwania umowy korzystają z usługi bezpłatnie. Dla pozostałych ofert miesięczny koszt jej utrzymania wynosi 1. lub 15 zł. Z Multiroomu HD można korzystać przy użyciu dekodera Mini HD 2000 udostępnianego abonentowi za jednorazową opłatą w wysokości 79 zł.

Aby w pełni cieszyć się z kanałów HD na dwóch telewizorach, należy posiadać dwa dekodery HD i zainstalować je w obrębie jednego gospodarstwa domowego oraz podłączyć do sygnału satelitarnego. Dekoder dedykowany usłudze Multiroom HD wymaga dokonywania okresowej aktywacji. Pierwszą należy przeprowadzić w dowolnym momencie. Po włożeniu karty z dekodera podstawowego do dodatkowego odbiornika trzeba poczekać aż system z aktywowanego sprzętu potwierdzi odblokowanie sygnału. O terminie kolejnej aktywacji użytkownik zostanie poinformowany za pomocą komunikatu na ekranie odbiornika telewizyjnego. Czas późniejszych aktywacji jest zmienny i zarządzany automatycznie przez system Cyfrowego Polsatu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)