T‑MobileCloud z nowymi usługami

T-MobileCloud z nowymi usługami
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

04.10.2013 11:00, aktual.: 04.10.2013 11:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

T-Mobile rozwija platformę usług oferowanych klientom w chmurze obliczeniowej. Do dostępnych w ramach T-MobileCloud usług proDysk, MyDysk oraz iFaktury24 dołączyły nowe: proSklep, proHosting oraz możliwość zakupu lub transferu domen.

Wprowadzona w kwietniu platforma T-MobileCloud to rozwiązanie stworzone z myślą o małych i średnich firmach. Platforma pozwala na korzystanie z programów, aplikacji i usług IT w środowisku bezpiecznej chmury obliczeniowej T-Mobile. Z usług T-MobileCloud można korzystać z dowolnego miejsca i urządzenia, wystarczy dostęp do internetu. Dodatkowo transfer danych w ramach T-MobileCloud w kraju nie zmniejsza pakietów danych, które posiadają użytkownicy usługi.

Od dziś portfolio usług dostępnych w T-MobileCloud rozszerza się o kilka nowych rozwiązań: proSklep, proHosting, zakup lub transfer domen oraz możliwość zakupu certyfikatu SSL.

proSklep
Dzięki usłudze proSklep klienci korzystający z platformy T-MobileCloud mogą samodzielnie stworzyć własny sklep internetowy. Usługa oferuje integrację z popularnymi porównywarkami cen czy możliwość tworzenia czasowych promocji na wybrane produkty. Dzięki integracji platformy z bazami firm kurierskich, klienci sklepu mogą być na bieżąco informowani o statusie ich zamówienia. W ramach usługi proSklep zawiera się także hosting WWW. proSklep jest dostępny w wersjach Standard i Premium. Usługa proSklep Standard w abonamencie na 24 miesiące kosztuje 49,00 zł netto miesięcznie, zaś wersja Premium 83,00 zł netto miesięcznie.

proHosting
W ramach usługi proHosting użytkownik może stworzyć własną stronę WWW, firmowy blog lub forum dyskusyjne. By zaprojektować własną stronę nie trzeba być grafikiem, ani programistą. proHosting oferuje kreator WWW, umożliwiający szybką edycję treści i szaty graficznej witryny. Katalog aplikacji pozwala na rozszerzenie funkcjonalności strony m. in. o stworzenie: bloga z systemem zarządzania treścią (CMS) czy galerii zdjęć. proHosting oferuje także możliwość przesłania na serwer gotowej strony internetowej, stworzonej za pomocą dowolnego narzędzia. Usługa jest dostępna w wersjach Standard i Premium, różniących się m.in. ilością dostępnej przestrzeni dyskowej i zakresem oferowanych funkcji. Ceny proHosting w wersji Standard zaczynają się od 13,50 zł netto miesięcznie (przy umowie na 24 miesiące), zaś proHosting Premium od 21,00 zł netto miesięcznie (przy umowie na 24 miesiące).

Rejestracja i transfer domen
W ramach T-MobileCloud użytkownik może zarejestrować własną domenę internetową, wybierając z następującego zestawu rozszerzeń: .pl, .eu, .com.pl, .net.pl, .org.pl, .info.pl, .biz.pl, .com, .net, .org, .info, .biz. Ceny, w zależności od wybranej domeny, zaczynają się od 19,90 zł netto rocznie. Jeżeli klient posiada już własną domenę internetową, może ją przenieść do T-MobileCloud i zarządzać swoimi usługami internetowymi z jednego miejsca.

Certyfikat SSL
Dzięki zakupowi certyfikatu SSL klient zapewni ochronę swojej strony internetowej oraz zagwarantuje bezpieczeństwo zakupów w swoim sklepie internetowym. W usługach proHosting Premium i proSklep Premium certyfikat SSL przez pierwszy rok jest bezpłatny.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)