Szybsze wyszukiwanie hoteli z Google Chrome

Szybsze wyszukiwanie hoteli z Google Chrome

Szybsze wyszukiwanie hoteli z Google Chrome
Źródło zdjęć: © Google
17.08.2011 12:30, aktualizacja: 17.08.2011 13:20

HRS opracował własną aplikację sieciową dla wyszukiwarki Google Chrome. Jedno kliknięcie umożliwi użytkownikom Chrome dostęp do 250.000 hoteli każdej kategorii w 180 państwach.

Darmowa aplikacja zawiera lokalną wyszukiwarkę hoteli z mapami oraz panel wyszukiwania HRS do filtrowania typów hoteli w zależności od osobistych preferencji użytkownika. Ponad 2,5 mln opinii gości, szczegółowe opisy hoteli i informacje w postaci zdjęć i filmów pomaga użytkownikom wybrać i zarezerwować odpowiedni hotel. Dzięki integracji z Google Street View oraz panoramicznym obrazom o kącie 36. stopni można także uzyskać natychmiastowy obraz okolicy hotelu.

Za pośrednictwem aplikacj użytkownicy mogą również uzyskać dostęp do spersonalizowanej opcji "Mój HRS". W tej części klienci mogą podejrzeć zestawienie swoich wcześniejszych rezerwacji i ulubionych hoteli. Aplikacja HRS pozwala jednocześnie zarejestrowanym osobom podróżującym służbowo na dostęp do zniżek dla korporacyjnych klientów na poziomie nawet o 30. niższych od aktualnej ceny dnia.

Aplikacja HRS dla Chrome jest dostępna w języku angielskim oraz niemieckim w Web Store.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)