Szybsze wyszukiwanie hoteli z Google Chrome

Szybsze wyszukiwanie hoteli z Google Chrome
Źródło zdjęć: © Google

17.08.2011 12:30, aktual.: 17.08.2011 13:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

HRS opracował własną aplikację sieciową dla wyszukiwarki Google Chrome. Jedno kliknięcie umożliwi użytkownikom Chrome dostęp do 250.000 hoteli każdej kategorii w 180 państwach.

Darmowa aplikacja zawiera lokalną wyszukiwarkę hoteli z mapami oraz panel wyszukiwania HRS do filtrowania typów hoteli w zależności od osobistych preferencji użytkownika. Ponad 2,5 mln opinii gości, szczegółowe opisy hoteli i informacje w postaci zdjęć i filmów pomaga użytkownikom wybrać i zarezerwować odpowiedni hotel. Dzięki integracji z Google Street View oraz panoramicznym obrazom o kącie 36. stopni można także uzyskać natychmiastowy obraz okolicy hotelu.

Za pośrednictwem aplikacj użytkownicy mogą również uzyskać dostęp do spersonalizowanej opcji "Mój HRS". W tej części klienci mogą podejrzeć zestawienie swoich wcześniejszych rezerwacji i ulubionych hoteli. Aplikacja HRS pozwala jednocześnie zarejestrowanym osobom podróżującym służbowo na dostęp do zniżek dla korporacyjnych klientów na poziomie nawet o 30. niższych od aktualnej ceny dnia.

Aplikacja HRS dla Chrome jest dostępna w języku angielskim oraz niemieckim w Web Store.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także