Szybkie i wygodne prasowanie z generatorem pary

Szybkie i wygodne prasowanie z generatorem pary

Szybkie i wygodne prasowanie z generatorem pary
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
16.09.2014 14:45

Każde duże, rodzinne pranie z reguły kończy się długimi godzinami spędzonymi przy desce do prasowania. MPM, aby skrócić ten często nielubiany obowiązek, wprowadza na rynek nowe żelazko z generatorem pary pod ciśnieniem MZE-12.

Generatory pary, czy też żelazka z generatorem pary są w stanie znacznie szybciej prasować ubrania, niż tradycyjne żelazka. Ma to związek ze znacznie większą ilością wytwarzanej pary i większym jej ciśnieniem.

Specjalne kanały rozprowadzające w stopie żelazka MZE-1. oraz wysokie ciśnienie umożliwiają dotarcie pary w najgłębsze warstwy tkaniny. W ten sposób materiał zostaje dokładnie nawilżony, przez co prasowanie jest łatwiejsze. Ciągły strumień pary o mocy 80g/min jest na tyle wysoki, że ubrania wystarczy uprasować tylko z jednej strony. Produkt posiada również przycisk do silnego wyrzutu pary o mocy 180g, szczególnie przydatny przy uciążliwych zagnieceniach lub grubych i trudnych materiałach, takich jak len czy dżins. Dodatkowo, duży zbiornik na wodę umożliwia pracę przez dwie godziny. Gdy jej zabraknie żelazko MZE-12 zasygnalizuje to lampką kontrolną oraz dźwiękiem. Wygodnym rozwiązaniem jest możliwość uzupełnienia wody w trakcie pracy, bez konieczności odłączania urządzenia od prądu i czekania aż przestygnie. Zbiornik nie jest umieszczony w żelazku, dlatego jest ono lekkie, a tym samym prasowanie o wiele mniej męczące. Istnieje też możliwość wyłączenia pary i prasowania na sucho.

Bezpieczeństwo użytkowania żelazka MZE-1. zwiększa funkcja AUTO-SHUT OFF, popularnie zwana strażakiem, która wyłączy je po chwili bezczynności. Ponadto, produkt posiada automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz blokadę zwiniętego przewodu, uniemożliwiającą jego przypadkowe wysunięcie.

Cena: 270 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)