Szwajcarzy pastwią się nad płytą Foxconna

Szwajcarzy pastwią się nad płytą Foxconna

Szwajcarzy pastwią się nad płytą Foxconna
Źródło zdjęć: © Foxconn
07.02.2008 20:30, aktualizacja: 08.02.2008 09:02

Przedstawiciele firmy Foxconn twierdzą, że ich nowa płyta główna z serii Quantum Force - model BLACKOPS - jest idealna do bicia rekordów wydajności. Mają to podczas imprezy time2wonder 2008 potwierdzić szwajcarscy overclockerzy z zespołu OC Team Switzerland.

Płyta BLACKOPS ( pisaliśmy o niej w artykule pt. "Płyta firmy Foxconn z chłodzeniem 4in1" - http://www.pcworld.pl/news/136418.html ) miała swoją premierę miesiąc temu na targach CES Show w Las Vegas. Aby potwierdzić jej możliwości w zakresie bicia rekordów wydajności inżynierowie z zespołu Quantum Force oddali ją w ręce szwajcarskich overclockerów z zespołu OC Team Switzerland, w którego składzie znaleźli się splmann, gianni-gt oraz cicolino.

Na mającej się odbyć w dniach 23-24 lutego w Szwajcarii imprezie time2wonder 2008 - http://www.time2wonder.ch mają z niej wycisnąć ostatnie poty podejmując próbę pokonania rekordu Petera "Shamino" Tan ( konsultant techniczny FOXCONN ), który miesiąc temu ustanowił nowy rekord 3D Mark 06 z procesorem stabilnie pracującym przy częstotliwości 6 GHz ( pomóc ma im w tym między innymi ośmiofazowe cyfrowe zasilanie procesora ).

Więcej informacji można uzyskać na witrynie QuantumForce - http://www.quantum-force.net.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)