Szpiegowska kamera ukryta w przypince smiley

Szpiegowska kamera ukryta w przypince smiley

Szpiegowska kamera ukryta w przypince smiley
Źródło zdjęć: © dvice.com
12.01.2011 16:21, aktualizacja: 12.01.2011 16:34

Prezentowaliśmy już rozmaite szpiegowskie gadżety z wbudowanymi, ukrytymi kamerami takie jak budziki, okulary czy długopisy. Ten jest kolejny, jednak w przeciwieństwie do większości z nich nie pełni on żadnej użytkowej...

Prezentowaliśmy już rozmaite szpiegowskie gadżety z wbudowanymi, ukrytymi kamerami takie jak budziki, okulary czy długopisy. Ten jest kolejny, jednak w przeciwieństwie do większości z nich nie pełni on żadnej użytkowej funkcji.

Na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykła przypinka na agrafkę z logiem smiley. W rzeczywistości to szpiegowska kamera, która umożliwia rejestrowanie wideo w rozdzielczości 72. x 480 pikseli z prędkością 29 klatek na sekundę. Ponadto pozwala wykonywać zdjęcia 2048 x 1536 pikseli, a także nagrywać dźwięk. Materiały zapisywane są na karcie TF/Micro SDHC, odpowiednio do plików AVI, JPEG i WAV. Urządzenie zostało wyposażone w litowo-jonowy akumulator ładowany poprzez port USB.

Przypinka ma średnicę 4,7 cm. W zestawie oprócz kabli znajdują się uchwyty umożliwiające nagrywanie podczas jazdy samochodem lub uprawiania sportów. Cena gadżetu bez karty pamięci wynosi 35 dolarów. Za wersję z kartą microSD 8 GB trzeba zapłacić 18 dolarów więcej.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)