Sypacz.pl - nowy serwis mikroblogowy

Sypacz.pl - nowy serwis mikroblogowy
02.02.2010 17:30
Sypacz.pl - nowy serwis mikroblogowy
Źródło zdjęć: © Sypacz.pl

Sypacz.pl to testowa wersja (beta) nowego polskiego serwisu mikroblogowego. Podobnie jak inne serwisy tego typu, umożliwia wysyłanie wiadomości liczących nie więcej niż 160 znaków.

Sypacz.pl umożliwia integrację z innymi serwisami mikroblogowymi: Twitterem, Blipem i Flakerem i Śledzikiem. Po integracji wiadomości wpisane w Sypaczu automatycznie zostaną opublikowane za pośrednictwem tych czterech serwisów. Warunkiem integracji jest posiadanie konta w Twitterze, Blipie, Flakerze i Śledziku.

288755504287856787
Źródło zdjęć: © (fot. Sypacz.pl)

Domyślnie długość publikowanych wiadomości to 16. znaków, jednak po wysłaniu SMS-a do serwisu, można je wydłużyć do 500 znaków.
W Sypacz.pl osoby, których aktywność chcemy obserwować można wybrać z listy zarejestrowanych użytkowników lub wyszukać znajomych za pomocą adresów emailowych w serwisach poczty elektronicznej. Do wyboru jest poczta na Gmailu, Onecie, Tlenie, Gazecie, Interii, Wirtualnej Polsce czy Neostradzie.

Autorzy Sypacz.pl poinformowali też o toczących się rozmowach z jednym z producentów filmowych. W przypadku osiągnięcia porozumienia, użytkownicy Sypacza mieliby dostęp do wiadomości pochodzących od gwiazd oraz z planów zdjęciowych.

Funkcjonalność serwisu nie różni się od innych serwisów mikroblogowych, chociaż sam projekt jest we wczesnej fazie przygotowania. W najbliższym miesiącu autorzy przedsięwzięcia zapowiadają wprowadzenie nowych funkcji. Wśród nich znajdzie się możliwość zakładania kont firmowych, jak też grupowania użytkowników serwisu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)