Sylwetki uczestników debaty "Dokąd zmierza internet"

Sylwetki uczestników debaty "Dokąd zmierza internet"

Sylwetki uczestników debaty "Dokąd zmierza internet"
Źródło zdjęć: © TP
13.05.2010 08:00, aktualizacja: 13.05.2010 09:33

Sylwetki uczestników debaty "Dokąd zmierza internet" towarzyszącej konferencji Innovative Technology Communication 2012, którą Grupa TP organizuje wspólnie z Nokia Siemens Networks w dniach 13-14 maja br.

Sylwetki uczestników debaty "Dokąd zmierza internet" towarzyszącej konferencji Innovative Technology Communication 2012, którą Grupa TP organizuje wspólnie z Nokia Siemens Networks w dniach 13-14 maja br.

*Anna Giza-Poleszczuk * - socjolog, dr hab. kieruje Pracownią Badań nad Kapitałem Społecznym Wydziału Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalista w dziedzinie kapitału społecznego, zagadnień rodziny w perspektywie interdyscyplinarnej, socjologii ewolucyjnej, marketingu w perspektywie socjologicznej. Autorka m.in. Strategie i system. Polacy w obliczu zmiany społecznej (z Mirosławą Marody i Andrzejem Rychardem, 2000), Przemiany więzi społecznych. Zarys teorii zmiany społecznej (z Mirosławą Marody, 2004), Rodzina a system społeczny. Reprodukcja i kooperacja w perspektywie interdyscyplinarnej (2005).

Rafał Kapler - Członek Zarządu ds.organizacji w spółce PL2012. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej oraz MBA na University of Minnesota. Ukończył również studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej. Karierę zawodową rozpoczął w Leroy Merlin Polska, następnie pracował w Polskiej Telefonii Cyfrowej Sp. z o.o. Od 2005 roku był dyrektorem wykonawczym w PKN Orlen S.A.

Zobacz transmisję onlie TUTAJ

Obraz
© Piotr Muszyński

Piotr Muszyński, Wiceprezes Zarządu TP ds. Operacyjnych. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Zaawansowany Program Zarządzania organizowany przez IESE Business School Uniwersytetu Nawarry. W TP od 2001. początkowo Dyrektor Pionu Obsługi Klienta, w latach 2005 - 2006 Dyrektor Dywizji Obsługa i Sprzedaż, od roku 2006 do września 2008 - Dyrektor Wykonawczy Grupy TP ds. Obsługi i Sprzedaży. W 2008 roku powołany na Członka Zarządu TP ds. Operacyjnych, a od listopada 2009 Wiceprezes Zarządu TP.

Obraz
© Arnaud Vamparys

Arnaud Vamparys, Dyrektor zintegrowanych usług domowych i osobistych, Orange Labs. Ukończył studia na paryskiej politechnice i Ecole Nationale Superieure des Telecommunications (ENST). W 200. dołączył do FT R&D gdzie jako Dyrektor Centrum Badawczo-Rozwojowego odpowiedzialny jest za rozwijanie zintegrowanych usług dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Juergen Walter, Head of Business Solutions, Członek Zarządu Nokia Siemens Networks. Jest absolwentem Inżynierii Elektrycznej Politechniki Monachijskiej. W ponad dziesięcioletniej karierze w sektorze telekomunikacyjnym zajmował stanowiska związane z zarządzaniem produktami, marketingiem oraz strategią firmy w skali globalnej. Obecnie jest szefem nowoutworzonej branży Business Solutions i Członkiem Zarządu NSN. Odpowiada za portfolio rozwiązań biznesowych i związane z tym działania sprzedażowe we wszystkich regionach.

Adam Sągolewski, Networks Systems Leader, Subregion Central East Nokia Siemens Networks. Ukończył studia telekomunikacyjne na Politechnice Bydgoskiej. Dołączył do Siemens Polska w 200. roku. Wcześniej pracował w Telekomunikacji Polskiej. W firmie Siemens pracował na stanowiskach sprzedaży technicznej oraz ogólnego zarządzania. Odpowiadał również za sprzedaż techniczną szerokopasmowej infrastruktury dostępowej w regionie Europy Zachodniej i Środkowej. W 2010 roku objął prowadzenie zespołu sprzedaży technicznej w sieci stacjonarnych, mobilnych i core.

Zobacz transmisję onlie TUTAJ

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)