Świąteczna oferta w Biedronce i Lidlu. Jest sporo elektroniki

Świąteczna oferta w Biedronce i Lidlu. Jest sporo elektroniki

Świąteczna oferta w Biedronce i Lidlu. Jest sporo elektroniki
Źródło zdjęć: © East News | Wojciech Strozyk/REPORTER
Arkadiusz Stando
08.12.2018 16:01, aktualizacja: 09.12.2018 09:34

W dyskontach pojawiają się pierwsze świąteczne oferty. Nadają się zarówno na prezenty jak i do przygotowań. Po przejrzeniu najnowszej oferty Lidla i Biedronki wybraliśmy kilka najbardziej rzucających się w oczy produktów.

Kilka dni temu pisaliśmy o nowym sprzęcie dostępnym w sklepach sieci Biedronka. W najnowszej gazetce pojawiły się między innymi produkty marki Hoffen: blender, sokowirówka oraz spieniacz do mleka. Tymczasem od poniedziałku do sklepów sieci Lidl trafi równie ciekawa oferta, chociaż o zupełnie innym charakterze. Pierwszym i według nas najciekawszym produktem z "Katalogu Świątecznego" jest inteligentny robot sprzątający Silvercrest z Wi-Fi. Taki sprzęt ułatwia domowe porządki i pozwala zaoszczędzić czas.

1 / 9

Inteligentny robot sprzątający Silvercrest [Lidl]

Obraz
© Lidl

Robot marki Silvercrest wyposażono w ciekawy tryb pracy - indywidualny program na każdy dzień tygodnia. Mimo autonomicznego działania, możemy sterować jego pracą także za pomocą aplikacji na smartfona lub pilota, z którym łączy się za pomocą Wi-Fi.

Robot posiada zbiornik 0,6 L i może napełniać go przez ponad 120 minut pracy. Producenci chwalą się łatwością jego opróżniania. Do robota dołączono także dodatkowe akcesoria: stacja do ładowania, adapter, pilot, zapasowe szczotki boczne, filtr HEPA, szczotka do czyszczenia i wymienna szczotka gumowa.

Inteligentny odkurzacz można ustawić na jeden z pięciu trybów pracy:

 • classic
 • narożniki
 • max
 • spot automatyczny
 • wirtualna ściana

Robot trafi do sprzedaży w poniedziałek 10 grudnia. Cena: 649 zł

2 / 9

Robot wielofukncyjny Hoffen [Biedronka]

Obraz
© Biedronka

Od 10 grudnia (poniedziałek) do wybranych sklepów sieci Biedronka trafi robot wielofunkcyjny, który pozwoli z łatwością przygotować przepyszne dania. Robot współpracuje z aplikacją na smartfona poprzez sieć Wi-Fi. Jak zapowiada Biedronka - to będzie "superhit".

Robot wielofunkcyjny wykorzystuje przepisy z aplikacji. Do wyboru mamy blisko 200 przepisów, a aplikacja informuje o każdym kolejnym kroku potrzebnym do przygotowania potrawy. Dodatkowo, dzięki aplikacji robot pracuje praktycznie całkowicie automatycznie. Wystarczy podać mu, co potrzeba.

Najważniejsze informacje:

 • Moc miksowania 500 W
 • Moc podgrzewania 1000 W
 • Waga zintegrowana z misą
 • Regulacja czasu, temperatury i prędkości obrotowej

Dodatkowo w zestawie: zestaw do gotowania na parze, łopatka do mieszania i zbierania resztek potraw z misy, mieszadło motylkowe do ubijania piany, śmietany, koszyk do gotowania delikatnych potraw, misa ze stali nierdzewnej o pojemności roboczej 2 l z wygodnym uchwytem.

Cena: 999 zł

3 / 9

Mop parowy Silvercrest [Lidl]

Obraz
© Lidl

Mop parowy to świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie mają czasu i sił na sprzątanie zwykłym mopem. Dzięki wbudowanej grzałce, urządzenie emituje parę wodną z głowicy, która oczyszcza i dezynfekuje powierzchnię i usuwa nawet tłuszcz. Należy jednak pamiętać, aby używać wody destylowanej.

Mop posiada dwa tryby pracy: do delikatnych powierzchni i do wytrzymałych powierzchni. Według instrukcji, przygotowanie do użycia zajmuje około 30 sekund - potwierdzam. Dzięki specjalnej nakładce można nim wyczyścić także dywan. Warto zwrócić uwagę też na "trójkątny" kształt głowicy, pomagający czyścić podłogę w trudniej dostępnych miejscach.

Po zakończonej pracy podłoga schnie jeszcze kilkanaście minut, trochę dłużej niż w przypadku standardowego mopa. Do wad urządzenia można zaliczyć fakt, że ciężko dostać wymienne zakładki na głowicę, które po kilku latach ulegają zniszczeniu.

Mop parowy trafi do sprzedaży w poniedziałek 10 grudnia. Cena: 159 zł

4 / 9

Blender marki Hoffen [Biedronka]

Obraz
© Biedronka

Do sklepów sieci Biedronka trafił już nowy sprzęt mini-AGD. Może przydać się w świątecznych przygotowaniach, ale nada się także na prezent. Przejrzeliśmy najnowszą ofertę i wiemy, na co warto zwrócić uwagę. Oferta trwa do 16 grudnia, lub do wyczerpania zapasów.

Biedronka ma ofertę specjalnie na świąteczne przygotowania. Jednym z oferowanych produktów jest blender marki Hoffen o mocy 2000W. To wielofunkcyjne urządzenie, pozwalające między innymi rozdrabniać produkty niezbędne do upieczenia ciasta, czy ugotowania zupy. Blender posiada sześć ostrzy, które kręcą się z prędkością 32000 obrotów na minutę.

Cena: 299 zł

5 / 9

Sokowirówka wolnoobrotowa marki Hoffen - [Biedronka]

Obraz
© Biedronka

Drugim z produktów przedstawianych w nowej gazetce sieci Biedronka jest Sokowirówka wolnoobrotowa o mocy 150W, marki Hoffen. Jej mechanizm opiera się na systemie wyciskania poprzez wałek ślimakowy, co pozwala na uzyskanie dwa razy większej ilości soków, niż w przypadku standardowych urządzeń. Dodatkowo Biedronka dorzuca książeczkę z przepisami.

Dzięki bezstopniowej regulacji mocy z łatwością dostosujesz ją do rozdrabnianych produktów. Urządzenie posiada 3 dodatkowe programy: Ice, Smoothie, Soup oraz tryb pulsacyjny dający pełną kontrolę nad mieszaniem produktów. Dzbanek został wykonany z wysokiej jakości tworzywa odpornego na zarysowania. Kielich wyposażony w specjalny otwór do wygodnego i bezpiecznego dorzucania produktów. Bezpieczeństwo użytkowania zapewnia blokada uniemożliwiająca włączenie urządzenia, jeśli kielich nie jest prawidłowo założony. W zestawie znajduje się praktyczny popychacz.

Cena? 179 zł

6 / 9

Kuchenka mikrofalowa Hoffen [Biedronka]

Obraz
© Biedronka

We wszystkich sklepach sieci Biedronka od 10 grudnia będziemy mogli zakupić kuchenkę mikrofalową za rozsądną kwotę. Tego urządzenia nie trzeba nikomu przedstawiać, jednak cenowo oferta wydała się na tyle dobra, że postanowiliśmy wam ją pokazać.

Kuchenka mikrofalowa posiada 5 poziomów mocy oraz 95-minutowy timer. Pojemność maksymalna wynosi 20 l, a więc typowo dla takich urządzeń. Moc maksymalna to 1200 W dla trybu mikrofalówki oraz 900 W trybu grill. Oprócz poziomów mocy możemy wybrać także jedną z pięciu funkcji: podgrzewanie, gotowanie, rozmrażanie, grill, program mieszany (gotowanie + grill). Istnieje także możliwość zaprogramowania wieloetapowego gotowania, czyli ustawienie następujących po sobie trybów z różnymi ustawieniami czasu oraz temperatury.

Cena: 229 zł

7 / 9

Kilka ciekawych gadżetów [Lidl]

Obraz
© Lidl

W siec sklepów Lidl od poniedziałku mamy także kilka ciekawych gadżetów, które pomogą monitorować stan zdrowia. Każdy z nich kosztuje mniej niż 100 zł, więc nie są to kwoty wygórowane.

Czujnik aktywności

Czujnik aktywności to niewielkie urządzenie na rękę, które doskonale sprawdza się jako gadżet. Posiada funkcje często mylnie wiązane tylko ze smartwatchami, które bywają ciężkie i niewygodne w użyciu.

Obraz
© Lidl

Czujnik monitoruje ilość kroków, odległość przebytą w kilometrach, spalone kalorie a także czas trwania aktywności oraz snu. Może także wyświetlać godzinę i datę, więc nada się jako mini-zegarek na rękę. Posiada funkcję budzika, a także wyświetlania informacji o połączeniach, smsach a nawet powiadomieniach. Bateria wytrzymuje 15 dni w trybie gotowości. Urządzenie obserwuje naszą aktywność i przypomina, jeśli jest jej za mało.

Cena: 89,90 zł

Ciśnieniomierz naramienny

Obraz
© Lidl

Kolejnym z gadżetów jest ciśnieniomierz naramienny. To niewielkich rozmiarów urządzenie elektryczne monitorujące ciśnienie krwi. Wykorzystuje tzw. metodę oscylometryczną. Najważniejsze jest pulsujące falowanie tętnicy, a nie zjawiska akustyczne, więc słuchawki nie są potrzebne. Pacjenci nie muszą być doświadczeni, aby odczytać pomiary. Urządzenie ostrzega także przed ewentualnymi zaburzeniami rytmu serca.

Cena: 99 zł

Wielofunkcyjny termometr 6 w 1

Obraz
© Lidl

Termometr pozwoli na szybki pomiar temperatury ciała człowieka, ale także przedmiotów czy płynów. Urządzenie działa w pełni automatycznie i po zakończonej pracy wyłącza się. W przypadku gorączki urządzenie alarmuje o zagrożeniu. Zapisuje także ostatnie 30 pomiarów.

Cena: 79,90 zł

8 / 9

Urządzenie do laminowania [Lidl]

Obraz
© Lidl

Ciekawą propozycją Lidla jest także laminator - urządzenie do laminowania dokumentów, czy wydrukowanych zdjęć. To dosyć mało popularny sprzęt, a jego funkcje mogą nie być wszystkim znane. I niekoniecznie nadaje się tylko do biura.

Laminowanie dokumentów czy zdjęć zwiększa ich wytrzymałość. To właściwie jeden z najlepszych sposobów na przedłużenie ich życia. Dzięki nakładanej warstwie tworzywa, dokument nie tylko jest zabezpieczony przed wycieraniem, ale także poprawia jego ostrość czy wyrazistość.

Urządzenie do laminowania marki United Office - najważniejsze informacje:

 • automatyczne wciąganie folii
 • grubość laminowania na gorąco: 80 - 125 mikronów; na zimno: maks. 200 mikronów
 • w zestawie: 30 folii do laminowania na gorąco: 10 x A4, 10 x A5, 10 opakowań na wizytówki
 • do laminowania na gorąco i zimno
 • maks. wielkość do laminowania: A4
 • krótki czas nagrzewania: maks. 2 minuty Cena: 69,90 zł
9 / 9

Indukcyjny spieniacz do mleka marki Hoffen [Biedronka]

Obraz
© Biedronka

Bezprzewodowy spieniacz może spieniać a także podgrzewać mleko. Pozwoli również przygotować gorącą czekoladę. Spienione mleko pozwoli przygotować kawę lub cappuccino czy latte. Nie przypalisz mleka, bo spieniacz posiada opcję automatycznego wyłączania.

Komfort użytkowania zapewnia sterowanie jednym dotknięciem - poprzez wybranie jednej z trzech opcji na panelu podstawy. Zdejmowany z podstawy dzbanek wykonany jest ze stali nierdzewnej co umożliwia mycie go w zmywarce. Jest odporny na ciepło uchwyt i antypoślizgowe stopki zapewniają bezpieczne użytkowanie.

Cena: 99 zł

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (217)