Suszarka i prostownica, które nie przesuszają włosów

Suszarka i prostownica, które nie przesuszają włosów05.02.2015 10:46
Suszarka i prostownica, które nie przesuszają włosów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Philips wprowadza serię produktów do stylizacji włosów MoistureProtect, która obejmuje suszarkę do włosów i prostownicę. Oba produkty zostały zaprojektowane tak, aby podczas stosowania chronić naturalne nawilżenie włosów, dzięki czemu możliwe jest połączenie prostej i skutecznej stylizacji z efektem zdrowych i lśniących włosów.

Delikatne suszenie i prostowanie

Dzięki nowoczesnemu czujnikowi MoistureProtect Sensor, który za pomocą podczerwieni określa temperaturę włosów, suszarka automatycznie zmniejsza temperaturę, kiedy włosy są zbyt nagrzane. Pozwala to chronić strukturę włosa i zachować odpowiedni poziom nawilżenia bez uszczerbku dla fryzury. Prostownica również posiada specjalny czujnik, który monitoruje temperaturę 3. razy na sekundę tak, aby zachować naturalny poziom nawilżenia włosów. W razie potrzeby z czujnika wysyłany jest sygnał – prostownica automatycznie reguluje ustawienia temperatury o 30°C w ciągu trzech pierwszych sekund. Specjalne wskaźniki umieszczone na suszarce i prostownicy informują o włączeniu się czujnika i reakcji urządzeń.

Dodatkowo suszarka i prostownica z serii Philips MoistureProtect wykorzystują technologię jonową, która pozwala uzyskać lepsze efekty prostowania i zapobiega elektryzowaniu się włosów. Możliwa jest także ręczna regulacja temperatury.

Cena: każde z urządzeń wyceniono na 370 zł.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)