Super Monkey Ball

Super Monkey Ball

Super Monkey Ball
Źródło zdjęć: © Sega
13.08.2008 12:31

To niemal już kultowa gra na iPhona, która pojawiła się wraz z premierą App Store. Zasady gry są bardzo proste i przejrzyste. Kierujemy małpką, która jest zamknięta w szklanej kuli

To niemal już kultowa gra na iPhona, która pojawiła się wraz z premierą App Store. Zasady gry są bardzo proste i przejrzyste. Kierujemy małpką, która jest zamknięta w szklanej kuli przechodząc, a właściwie turlając się przez kolejne poziomy gry. Wydaję się proste, choć w wcale takie nie jest, ponieważ kula może się zbić, przy nieostrożnym ruchu z naszej strony, a to oznacza powtarzanie całego poziomu od nowa.

Poziomy podzielone są na trzy grupy, różniące się pomiędzy sobą skomplikowaniem, a dokładniej charakterystyką terenu po którym się poruszamy. Im wyższy poziom tym więcej najróżniejszych przeszkód do ominięcia. Oczywiście należy także zbierać punkty w postaci bananów, które dodają nam nowe „życia”. Gra potrafi wciągnąć na długie godziny.

Obraz
© (fot. Sega)

Grafice ani dźwiękom nie można nic zarzucić, ponieważ prezentują się rewelacyjne. Sterowanie małpką wykorzystuje wszystkie możliwości iPhona, a zatem kierujemy jej ruchem poprzez przechylanie, pochylanie czy potrząsanie telefonem.

Producent: Sega

Gra dostępna w iTunes.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)