Suknia ślubna, którą znajdziesz w wyszukiwarce! Przedstawiamy absolutną nowość!

Suknia ślubna, którą znajdziesz w wyszukiwarce! Przedstawiamy absolutną nowość!

Suknia ślubna, którą znajdziesz w wyszukiwarce! Przedstawiamy absolutną nowość!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Bolesław Breczko
10.05.2019 16:28

Znalezienie właściwej, tej wymarzonej sukni ślubnej to dla wielu przyszłych Pań Młodych ogromne wyzwanie. Wszystko przez to, że mimo mnogości salonów sprzedaży taks stacjonarnych jak i internetowych nie mogą w nich znaleźć kreacji, która mają w swojej głowie.

Bardzo często jest to wyobrażenie sukni, która widnieje na jakiejś grafice. Jednak do tej pory jej zlokalizowanie było praktycznie niemożliwe. Teraz się to zmienia!

Sztuczna inteligencja pomocna przy wyborze sukni ślubnej
Nie ulega wątpliwości, że sztuczna inteligencja, która wręcz prowadzi za rękę użytkowników internetu to przyszłość. Wszystko zaczyna się od tradycyjnego wyszukiwania, a kończy na sfinalizowaniu transakcji w odpowiednim sklepie. Okazuje się, że użytkownicy nie chcą już tracić czasu na tradycyjne filtry, które nie zawsze dają im możliwość spersonalizowania wyszukiwań. Jest to bardzo ważne, ponieważ właśnie personalizacja jest obecnie dominującym trendem. Zwłaszcza jeśli chodzi o branżę ślubną. Właśnie tutaj sprawdzają się chat boty, komendy głosowe, a także analiza obrazów. Tak właśnie działa innowacyjna wyszukiwarka, której autorem jest firma oferująca nie tylko polskim, ale także globalnym partnerom e-commerce innowacyjne rozwiązania, które są oparte właśnie na sztucznej inteligencji.

Suknia ślubna w wyszukiwarce – jak to działa?
Na samym początku przyszła Panna Młoda musi znaleźć grafikę przedstawiającą jej wymarzoną lub zbliżoną do tego wyobrażenia suknię ślubną. Następnie musi wejść na stronę https://wedding.pl/ i kliknąć opcję „Wybierz zdjęcie”. Wówczas zostaje ona poproszona o wgranie obrazu zawierającego suknię. Nie ma tutaj konkretnych wymogów co do jakości zdjęcia. Jednak ważne, by przedstawiało całą suknie, ponieważ wtedy jest największa szansa na dobre dopasowanie wyszukiwań. Tak więc może to być fotografia: znajomej Panny Młodej, celebrytki, czy też obraz znaleziony gdzieś na stronie internetowej. Na końcu wystarczy zaznaczyć „Znajdź suknię”, a reszta pracy zostanie wykonana automatycznie. Wyszukiwarka z kilka sekund dokona analizy wgranego obraz. Przeszuka bazę liczącą kilkadziesiąt tysięcy kreacji pochodzących od różnych projektantów. Sprawdzi między innymi: krój, długość, materiał, kolor, a także widoczne detale. To wszystko po to, by w następnym kroku zaproponować modele jak najbardziej zbliżone do sukni ze zdjęcia. Na tym jednak nie koniec. Jeśli któraś z sukni będzie pasowała osobie szukającej to może ją zaznaczyć, sprawdzić informację na jej temat i od razu umówić się na przymiarkę do salonu, który ma ją w swojej ofercie.

Suknia ślubna w kilka minut!
Takie rozwiązanie jest prawdziwym hitem. Dzięki niemu poszukiwania wymarzonej kreacji stają się o wiele prostsze. Nie trzeba już przeszukiwać stron różnych producentów i salonów ślubnych. Dzięki wyszukiwarce można w prosty sposób zaoszczędzić mnóstwo czasu na jeżdżeniu po sklepach stacjonarnych, w których niekoniecznie będzie kreacja ze zdjęcia. Teraz wystarczy pojechać pod wskazany adres, by przekonać się, czy wybrana suknia pasuje do sylwetki przyszłej Panny Młodej.

Źródło artykułu:Informacja prasowa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)