Stylowa i elegancka, przenośna pamięć GOODDRIVE Art Leather

Stylowa i elegancka, przenośna pamięć GOODDRIVE Art Leather

Stylowa i elegancka, przenośna pamięć GOODDRIVE Art Leather
Źródło zdjęć: © wilk.com.pl
27.03.2010 22:11, aktualizacja: 27.03.2010 23:53

Polska firma Wilk Elektronik SA wprowadziła na rynek bardzo stylową, przenośną pamięć GOODDRIVE Art Leather. Jej znakiem rozpoznawczym ma być połączenie czarnej skóry z chromowaną obudową...

Od wielu lat skóra jest synonimem luksusu. Do dziś dodatek ten nie powszednieje, tworzy niepowtarzalny klimat i podnosi prestiż. Polska firma Wilk Elektronik SA będąca jedynym producentem pamięci w Europie, oferująca pendrive’y pod marką GOODDRIVE wprowadziła na rynek bardzo stylową, przenośną pamięć Art Leather. Jej znakiem rozpoznawczym ma być połączenie czarnej skóry z chromowaną obudową.

Nowość ma zdecydowanie wyróżniać się na tle pamięci zamkniętych w dość tradycyjnych, plastikowych obudowach. Nazwa Art Leather jest nawiązaniem do skóry ekologicznej, która okrywa przód i tył urządzenia. Z kolei sam korpus urządzenia został wykonany z wytrzymałych stopów metalu pokrytego dodatkową warstwą chromu. To stylowe połączenie ma tworzyć elegancką całość i zapewnić przy tym bezpieczeństwo zapisanych na nośniku danych.

Przenośna pamięć GOODDRIVE Art Leather dostępna jest w trzech wersjach różniących się pojemnością – 4 GB, 8 GB i 16 GB. Sugerowana cena detaliczna to odpowiednio 38zł, 63zł i 115 zł. Wszystkie pamięci Wilk Elektronik SA objęte są wieczystą gwarancją.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)