"Styl w Biznesie" z LG New Chocolate

"Styl w Biznesie" z LG New Chocolate

"Styl w Biznesie" z LG New Chocolate
Źródło zdjęć: © IDG.pl
09.12.2009 13:32, aktualizacja: 10.12.2009 10:35

Era Biznes wprowadziła do oferty telefon LG BL40 New Chocolate. Jest to kolejna propozycja sieci Era, dostępna w ramach projektu "Styl w Biznesie", skierowanego do osób ceniących w telefonach nie tylko funkcjonalność, ale i modny wygląd.

LG BL4. New Chocolate jest wyposażony w dotykowy 4-calowy wyświetlacz panoramiczny LCD HD, który zapewnia najwyższą jakość korzystania z funkcji multimedialnych. Lakierowane wykończenia i smukła linia telefonu podkreślają elegancję i wyrafinowany styl tego modelu oraz jego zaawansowane możliwości.

288759706359707795
© (fot. LG)

[

]( http://tanio.pl/szukaj.html?pole_dod_1=&pole_dod_2=&nazwa=+LG+BL40&set_log=0&sort=skd&cid=2829&cena_od=&cena_do= )

Proponowana przez Erę kampania promocyjna „Styl w biznesie”. prezentuje unikalne portfolio telefonów, łączących w sobie niepowtarzalny design, elegancję oraz wyjątkową funkcjonalność. Każda z jej odsłon jest skierowana do ludzi biznesu, którzy pozostają otwarci na najnowsze trendy oraz cenią sobie piękno w życiu codziennym.

Do tej pory, w ramach projektu „Styl w Biznesie” Era zaproponowała klientom, m.in., telefony Giorgio Armani Samsung, LG Prada i Nokia Carbon Arte.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)