"Styl w Biznesie" z LG New Chocolate

"Styl w Biznesie" z LG New Chocolate
Źródło zdjęć: © IDG.pl

09.12.2009 13:32, aktual.: 10.12.2009 10:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Era Biznes wprowadziła do oferty telefon LG BL40 New Chocolate. Jest to kolejna propozycja sieci Era, dostępna w ramach projektu "Styl w Biznesie", skierowanego do osób ceniących w telefonach nie tylko funkcjonalność, ale i modny wygląd.

LG BL4. New Chocolate jest wyposażony w dotykowy 4-calowy wyświetlacz panoramiczny LCD HD, który zapewnia najwyższą jakość korzystania z funkcji multimedialnych. Lakierowane wykończenia i smukła linia telefonu podkreślają elegancję i wyrafinowany styl tego modelu oraz jego zaawansowane możliwości.

Obraz
© (fot. LG)

[

]( http://tanio.pl/szukaj.html?pole_dod_1=&pole_dod_2=&nazwa=+LG+BL40&set_log=0&sort=skd&cid=2829&cena_od=&cena_do= )

Proponowana przez Erę kampania promocyjna „Styl w biznesie”. prezentuje unikalne portfolio telefonów, łączących w sobie niepowtarzalny design, elegancję oraz wyjątkową funkcjonalność. Każda z jej odsłon jest skierowana do ludzi biznesu, którzy pozostają otwarci na najnowsze trendy oraz cenią sobie piękno w życiu codziennym.

Do tej pory, w ramach projektu „Styl w Biznesie” Era zaproponowała klientom, m.in., telefony Giorgio Armani Samsung, LG Prada i Nokia Carbon Arte.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)