Strefa Niezależnych Twórców Gier pęka w szwach!

Strefa Niezależnych Twórców Gier pęka w szwach!

Strefa Niezależnych Twórców Gier pęka w szwach!
Źródło zdjęć: © chip.pl
04.09.2014 16:52, aktualizacja: 05.07.2016 10:31

Niezależni? Tak! Niszowi? Nie! Znamy już pełen skład strefy, która rok temu podbiła serca zwiedzających Poznań Game Arena. Miejsca honorowe zajmie 12 polskich developerów, którzy dzięki akcji na portalu PolakPotrafi.pl wywalczyli możliwość bezpłatnego wystawienia się na PGA! Kto będzie następny?

W skład szczęśliwej dwunastki wchodzą Dark Workshop, BlackMoon Design, NowaHutaGames, Robot Gentleman, Dreamworld Engineers, Koshmaar Games, Nitreal Games, BestToiletGames, Enidust, Barok Engine i Quantized Bit. Każdy z teamów otrzyma wyposażone stoisko o powierzchni 9 mkw. oraz to, co najważniejsze – promocję i możliwość zaprezentowania swojego potencjału przed graczami żądnymi nowości i nietuzinkowości!

Całej akcji kibicowało blisko 100 osób dobrej woli z menecanasmi na czele – Michałem Wawrzyniakiem – wizjonerem, mentorem i biznesmenem oraz SoSem Sosowskim – znanym i lubianym twórcą gier indie, którzy wspierając finansowo kreatywnych developerów, poza wyrazami uznania otrzymali m.in. wejściówki na PGA, pakiety gier od samych twórców, a ponadto niepowtarzalną okazję spotkania się z nimi lub na przykład 4 000 sztuk złota na rozwój armii, osobliwego awatara lub możliwość dodania 5 zdań do gry.

- Udział w największej w Polsce imprezie gamingowej to jedna z takich szans, z której nie można nie skorzystać – mówi Łukasz Wołonkiewicz, dyrektor PGA. – Nie dziwi mnie więc fakt, że Strefa Niezależnych Twórców Gier pęka w tym roku w szwach i cieszę się, że kilkadziesiąt niesamowicie kreatywnych ekip zaprezentuje gronu 50 000 zwiedzających swoje odjazdowe projekty – dodaje.

Wymienione wyżej indyki to jednak nie wszyscy niezależni twórcy, którzy zbudują potęgę tegorocznej strefy. Już wkrótce zdradzone zostaną szczegóły kolejnych teamów, w towarzystwie których odkryć będzie można ekscytujące levele!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)