Trwa ładowanie...
d1jw5hm

Strefa 51: Pentagon zapowiada gotowość. Szturm może się nie powieść

Znaki ostrzegawcze zainstalowane wokół Strefy 51 mówią jasno. Za wejście na teren bazy wojskowej grozi kara 5 tysięcy dolarów grzywny oraz nawet rok więzienia. To nie przekonuje spiskowców przed włamaniem do Strefy 51. Ale nowy komunikat Pentagonu może to zmienić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Strefa 51 to baza Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych
Strefa 51 to baza Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych (WP.PL)
d1jw5hm

Strefa 51 jest przygotowana na potencjalne wtargnięcie nawet miliona entuzjastów teorii spiskowych. Tak wynika z artykułu opublikowanego w serwisie "The Washington Post". Dziennikarze portalu zapytali rzeczniczkę Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, czy baza lotnicza w Strefie 51 jest gotowa na, jak to nazywają internauci, szturm.

"Siły powietrzne USA zawsze są gotowe chronić Amerykę i jej własność" - powiedziała rzeczniczka.

Szturm na Strefę 51 to jeden z najbardziej absurdalnych pomysłów internautów ostatnich lat. Wygląda na to, że akcja, jeśli rzeczywiście się odbędzie, może zakończyć się tragedią. Strefa 51 pozostaje tajnym obiektem wojskowym, do którego wstęp jest wzbroniony.

d1jw5hm

Teren Strefy 51 jest stale monitorowany, oraz patrolowany przez uzbrojonych żołnierzy. "Wszystkich nas nie powstrzymają" - mówi hasło wydarzenia na Facebooku. Problem w tym, że jednak chyba powstrzymają. Pentagon zapowiada pełną gotowość, nawet jeśli do "szturmu" miałoby dojść dzisiaj.

Zobacz też: Dwa F-117 zauważone nad Strefą 51. Jeden z nich może być autonomiczny

Szturm na Strefę 51 - absurd, żart i memy

Wielu internautów, którzy dołączyli do wydarzenia, traktuje je jako żart, czy nawet jako mem. I pewnie taki był zamysł "Szturmu na Strefę 51". Wśród wymienianych w wydarzeniu na Facebooku motywów czytamy o "biegu niczym Naruto". To nawiązanie do słynnego rodzaju biegu z japońskiej kreskówki (anime) "Naruto".

d1jw5hm

"Bieg niczym Naruto" to nic innego jak kolejne nawiązanie do memów. Internauci często wyśmiewają się z dzieci naśladujących ten rodzaj biegu. Całe wydarzenie spowodowało już powstanie tysięcy dosyć zabawnych memów. Przygotujemy wkrótce dla was zestaw tych najlepszych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1jw5hm

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco


d1jw5hm

d1jw5hm
d1jw5hm