Trwa ładowanie...

"Stranger Things 4" - Czy powstanie nowy sezon? Są pierwsze informacje

4 lipca miał premierę 3. sezon "Stranger Things" - zdecydowanie jednego z najpopularniejszych seriali Netflix ostatnich lat. Już teraz fani zastanawiają się, czy będzie kontynuacja. Producent serialu, Shawn Levy opowiedział o planach związanych z "Stranger Things 4".
Share
"Stranger Things" - kiedy sezon 4?
"Stranger Things" - kiedy sezon 4? Źródło: Materiały prasowe
d30un9z

"Stranger Things" sezon 3 wprowadził dużo zamieszania w historię bohaterów. Zmusił ich do podejmowania nowych wyzwań, walki z nowym przeciwnikiem, jak również poradzenia sobie z trudnościami wynikającymi z dorastania, a tym samym zmierzenia się z trudnościami dojrzewania. Niewątpliwie historia opowiedziana w najnowszym sezonie nie zawiodła fanów i nic dziwnego, że już pojawiają się pytania: kiedy premiera "Stranger Things 4"?

Pobierz aplikację Netflix, by łatwiej mieć dostęp do ulubionych seriali

Czy będzie "Stranger Things 4"?

Producent serialu Shawn Levy w rozmowie z serwisem "Collider" jeszcze w 2018 roku potwierdził, że sezon 4 "Stranger Things" jest w planach i na pewno powstanie. Obecne plany obejmują na razie powstanie 4 sezonów, ale nie wykluczają także powstanie sezonu 5. Aktorzy pracujący przy serialu chętnie widzieliby więcej części, podobnie zresztą jak fani. Jednak żadne ostateczne decyzje jeszcze nie padły, poza tą, że na pewno powstanie kontynuacja trzeciej części "Stranger Things".

d30un9z

Kiedy możemy obejrzeć "Stranger Things 4"? Na razie nie ma oficjalnie potwierdzonej daty premiery kolejnego sezonu. Możemy jednak opierać się na spekulacjach - między 1. a 2. sezonem minął rok i trzy miesiące. Z kolei między 2. a 3. już rok i dziewięć miesięcy, dlatego możemy przewidywać, że kolejny sezon "Stranger Things" zobaczymy jesienią 2020 roku.

Zobacz też: Przenieśliśmy się w czasie ze "Stranger Things"!

"Stranger Things" - nie tylko serial

"Stranger Things" to niewątpliwie jeden z najbardziej hitowych seriali Netflix. Serial doczekał się wielu gadżetów kolekcjonerskich, własnej gry wydanej na konsole i PC oraz drugiej - na urządzenia mobilne. Jeżeli macie już za sobą cały trzeci sezon, możecie dodatkowo zanurzyć się w serialowym świecie dzięki soundtrackowi lub specjalnej edycji Dungens&Dragons, w którą grali główni bohaterowie serialu. Najlepsze gadżety ze "Stranger Things" wybrała dla was redakcja Gadżetomanii.

d30un9z

Podziel się opinią

Share
d30un9z
d30un9z
Więcej tematów