Steam: promocja na polskie gry z okazji stulecia niepodległości

Steam: promocja na polskie gry z okazji stulecia niepodległości

Steam: promocja na polskie gry z okazji stulecia niepodległości
Źródło zdjęć: © Steam
Adam Bednarek
07.11.2018 09:07, aktualizacja: 07.11.2018 10:05

11 listopada obchodzić będziemy stulecie odzyskania niepodległości. Steam, największy cyfrowy sklep z grami, przygotował promocję z tej okazji. Taniej kupimy "Wiedźmina", "Frostpunk" i wiele innych polskich produkcji.

Gdyby 10 lat temu ktoś powiedział, że stulecie odzyskania niepodległości polska branża będzie świętować z taką pompą, pewnie bym nie uwierzył. Owszem, w 2008 roku mieliśmy już "Wiedźmina", ale chyba nikt nie spodziewał się, że dekadę później promocja na Steam z polskimi gramiobfitować będzie w aż tyle rodzimych i - co najważniejsze - świetnych produkcji. Jest w czym wybierać.

Steam: promocja z polskimi grami

Na pierwszy rzut oka rzuca się "Wiedźmin 2" za niecałe 6 zł - to gra, która ma swoje lata i nieraz była w promocji, ale jeśli ktoś nie ma jej w cyfrowej kolekcji, może nadrobić braki za śmieszne pieniądze. Jest też najnowsza odsłona, "Wiedźmin 3: Dziki Gon", za 49,99 zł. To aż 50 proc. obniżka! Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

  • "Layers of Fear" - 17,99 zł (-75 proc.)
  • "Observer" - 53,99 zł (-50 proc.)
  • "Superhot" - 17,99 zł (-40 proc.)
  • "This War of Mine" - 17,99 zł (-70 proc.)
  • "Dying Light" - 39,99 zł (-60 proc.)
  • "Ruiner" - 28,79 zł (-60 proc.)

Steam: promocja na stulecie to nie tylko polskie gry

Gier objętych ofertą jest więcej, mamy niemal cały przekrój polskiej branży: od megahitów po mniejsze, niezależne produkcje. Na liście promowanych gier znajdziemy też nowe "World War 3", które wprawdzie nie ma obniżonej ceny, ale to miło, że Steam promuje również najnowsze polskie gry. Zresztą na promocję załapały się produkcje, które nie powstały w Polsce, jak np. "The Talos Principle". Ale kto powiedział, że Polacy muszą świętować grając wyłącznie w swoje gry?

Promocje na Steam skończą się 9 listopada.

GOG.com: promocja "Made in Poland"

Również polski GOG.com naszykował promocje z okazji naszego święta. Na wszystkich graczy czeka ponad 90 okazji z rabatami do 90 proc. Pełna lista okazji dostępnych w promocji Made in Poland znajduje się pod tym adresem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)