ycipk-2wvuaq

"StarCraft: Cartooned" już dostępny. Zapewni zupełnie nowe doświadczenie

"StarCraft: Cartooned" to zupełnie nowa możliwość przeżycia kultowej gry. Carbot Animations przygotowało modyfikację, który przemienia klasyczną grę strategiczną w uroczą, kreskówkową grę. Taka oprawa z pewnością przyciągnie młodszych graczy, ale co na to weterani?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"StarCraft: Cartooned" to zupełnie nowa odsłona kultowej gry
"StarCraft: Cartooned" to zupełnie nowa odsłona kultowej gry (Materiały prasowe)
ycipk-2wvuaq

"StarCraft: Cartooned" to graficzna modyfikacja do "StarCraft: Remastered", która pozwoli przenieść klasyczną rozgrywkę na zupełnie inny wymiar. Nowe wrażenia zdobędą zarówno weterani, jak i gracze, który pierwszy raz zetkną się z tytułem. Dzięki nowemu stylowi graficznemu "StarCraft: Cartooned" będzie przystępniejsza również dla młodszych graczy.

Materiały prasowe
Podziel się

"StarCraft: Cartooned" – co nowego w grze?

ycipk-2wvuaq

Dzięki modyfikacji Carbot Animations w "StarCraft: Cartooned" każda jednostka, budowla, mapa, menu i misja została odtworzona w nowym, uroczym stylu graficznym. Kreskówkowe bitwy i epicka kampania w rysunkowej oprawie graficznej to główne nowości w grze. Jednak poza oprawą graficzną, nie zmienia się wiele – wciąż mamy przed sobą kultową grę RTS, w której możemy grać zarówno solo, jak i w trybie wieloosobowym.

Materiały prasowe
Podziel się
Materiały prasowe
Podziel się

"StarCraft" to zdecydowanie jedna z najlepiej rozpoznawalnych gier strategicznych wszechczasów i wciąż cieszy się ogromną popularnością, nawet mimo wydania kolejnej odsłony gry. Dwa lata temu został wydany "StarCraft: Remastered" z grafiką poprawioną do rozdzielczości HD, a standardowa wersja została wtedy udostępniona graczom za darmo. Dla wielu graczy poprawiona oprawa graficzna "StarCrafta" straciła nieco na swoim dawnym uroku, stąd Blizzard postanowił zaprezentować zupełnie inną odsłonę gry, czego efektem jest "StarCraft: Cartooned". Dużym plusem jest możliwość grania ze znajomymi – nawet jeśli nie posiadają "StarCraft: Cartooned".

ycipk-2wvuaq

Zobacz także: 15 lat "World of Warcraft". To niesamowite, że MMO od Blizzarda ma już tyle lat. I wciąż żyje

"StarCraft: Cartooned" jest dostępny w cenie 9,99 EUR w sklepie Blizzard. Do gry wymagany jest "StarCraft: Remastered".

Blizzard - najlepsze gry, w których maczał palce

ycipk-2wvuaq

Zobacz także: Sztuczna inteligencja ogrywa mistrzów w "Starcrafta II"

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2wvuaq

ycipk-2wvuaq
ycipk-2wvuaq