Starbucks Verismo - zrób w domu kawę jak z popularnej kawiarni

Starbucks Verismo - zrób w domu kawę jak z popularnej kawiarni
14.06.2013 16:22
Starbucks Verismo - zrób w domu kawę jak z popularnej kawiarni
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Verismo to ekspres do kawy sygnowany marką popularnej kawiarni. Dzięki niemu będziesz miał możliwość sporządzenia kawy Starbucks także we własnym domu.

Ekspres współpracuje tylko z kapsułkami oferowanymi przez Starbucks, a producent zapewnia, że dzięki temu będziemy mieli możliwość zaparzenia kawy dokładnie takiej jak w kawiarni. Sterowanie urządzeniem jest proste - panel sterowania posiada tylko 3 przyciski, dzięki którym ze standardowych kapsułek przygotujemy espresso, latte i americano. Przygotowanie filiżanki kawy ma zajmować około 1. sekund.

Ekspres umożliwia regulację wysokości kratki, dzięki czemu w pewnym stopniu można dostosowywać wymiary urządzenia do rozmiaru używanych szklanek. Funkcja automatycznego wyłączania odcina zasilanie po 5 minutach bezczynności.

Ekspres dostępny w zachodnich kawiarniach Starbucks oraz w sprzedaży wysyłkowej w cenie 14. dolarów. W zestawie startowym dostajemy także 12 kapsułek espresso, a jak już je wykorzystamy, to za kolejne kapsułki zapłacimy około dolara za sztukę. Przeliczając na złotówki, wychodzi że przygotowanie jednej kawy w domu kosztować nas będzie ponad 3 złote. Nie jest to mało, ale przecież kawa z logiem Starbucks nigdy nie słynęła z niskiej ceny.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)