Starbucks Verismo - zrób w domu kawę jak z popularnej kawiarni

Starbucks Verismo - zrób w domu kawę jak z popularnej kawiarni
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

14.06.2013 16:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Verismo to ekspres do kawy sygnowany marką popularnej kawiarni. Dzięki niemu będziesz miał możliwość sporządzenia kawy Starbucks także we własnym domu.

Ekspres współpracuje tylko z kapsułkami oferowanymi przez Starbucks, a producent zapewnia, że dzięki temu będziemy mieli możliwość zaparzenia kawy dokładnie takiej jak w kawiarni. Sterowanie urządzeniem jest proste - panel sterowania posiada tylko 3 przyciski, dzięki którym ze standardowych kapsułek przygotujemy espresso, latte i americano. Przygotowanie filiżanki kawy ma zajmować około 1. sekund.

Ekspres umożliwia regulację wysokości kratki, dzięki czemu w pewnym stopniu można dostosowywać wymiary urządzenia do rozmiaru używanych szklanek. Funkcja automatycznego wyłączania odcina zasilanie po 5 minutach bezczynności.

Ekspres dostępny w zachodnich kawiarniach Starbucks oraz w sprzedaży wysyłkowej w cenie 14. dolarów. W zestawie startowym dostajemy także 12 kapsułek espresso, a jak już je wykorzystamy, to za kolejne kapsułki zapłacimy około dolara za sztukę. Przeliczając na złotówki, wychodzi że przygotowanie jednej kawy w domu kosztować nas będzie ponad 3 złote. Nie jest to mało, ale przecież kawa z logiem Starbucks nigdy nie słynęła z niskiej ceny.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)