Star Wars: Hotel z Gwiezdnych Wojen szykuje się na otwarcie. Można rezerwować miejsca

Star Wars: Hotel z Gwiezdnych Wojen szykuje się na otwarcie. Można rezerwować miejsca

Star Wars: Hotel z Gwiezdnych Wojen szykuje się na otwarcie. Można rezerwować miejsca
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.02.2020 07:40

Disney stara się, by emocje związane z sagą Star Wars nie opadały. W USA powstaje hotel udający wnętrze koreliańskiego gwiezdnego krążownika Halycon klasy MPO-1400. Chociaż do otwarcia pozostało jeszcze trochę czasu, już można rezerwować miejsca.

Nowy hotel Star Wars: Galactic Starcruiser powstaje na terenie Disneylandu na Florydzie, a jego otwarcie planowane jest na 2021 roku. Mimo że wciąż nie ma podanego cennika, to już w tym roku ruszą zapisy na niezwykłą przygodę, którą szykuje Disney.

Obraz
© Materiały prasowe

Hotel nawiązujący do sagi Gwiezdnych Wojen będzie bowiem czymś więcej niż zwykłym miejscem do nocowania. Każda z osób, która zarezerwuje miejsce na pokładzie pasażerskiego krążownika należącego do Chandrila Star Lineoraz, weźmie udział w dwudniowej grze fabularnej.

Wszyscy pracownicy hotelu będą aktorami, którzy wcielą się w mniej i bardziej znane postacie z Gwiezdnych Wojen. Ann Morrow Johnson, producentka wykonawcza w Walt Disney Imagineering, wyjaśniła:

- Star Wars: Galactic Starcruiser oferuje zupełnie nowy typ doświadczenia. Goście będą żyli na pokładzie gwiezdnego krążownika i będą mieli okazję stać się częścią toczących się tam opowieści ze świata Gwiezdnych Wojen.

Poza hotelem na Florydzie powstaje również atrakcja udająca planetę Batuu, na której znajduje się port docelowy koreliańskiego krążownika. Batuu to planeta pokryta dżunglami oraz oceanami, co sugeruje charakter budowanej atrakcji.

Disney obiecuje, że od momentu wejścia na krążownik, goście zapomną, że są w parku rozrywki i na dwa dni zostaną przeniesieni do świata Gwiezdnych Wojen. Atrakcja ma obejmować "kosmiczny rejs" wraz z wznoszeniem się krążownika i jego dokowaniem na Batuu. Za oknami ma być widać przestrzeń kosmiczną, mijane gwiazdy i planety.

Disney przekonuje, że dla gości największą atrakcją będzie możliwość zanurzenia się w świecie Star Wars. Wśród atrakcji znajdziemy także możliwość zwiedzania mostka, trening mieczem oraz możliwość udziału w toczących się historiach. Jak na razie nie jest znana cena zabawy, jednak można się spodziewać, że tanio nie będzie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)