Squid Game startuje w prawdziwym świecie. Milioner zachęca do wzięcia udziału

Squid Game startuje w prawdziwym świecie. Milioner zachęca do wzięcia udziału

Squid Game startuje w prawdziwym świecie. Milioner zachęca do wzięcia udziału
Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad Siwik
05.11.2021 18:57

YouTuber Jimmy "MrBeast" Donaldson przygotowuje się do organizacji wydarzenia, które może być największym odtworzeniem serialu Squid Game w prawdziwym świecie. Teraz pokazał swoim fanom przedsmak tego, co czeka 456 graczy.

MrBeast pracuje nad odtworzeniem Squid Game od października. Podczas gdy jego odwzorowanie śmiertelnej gry będzie różnić się od fikcyjnego show w kilku ważnych aspektach – przegrani nie zostaną straceni na oczach reszty zawodników – wydaje się, że zdoła on uchwycić ducha konkursu.

Youtuber zamierza wystartować ze swoją wersją konkursu w przyszłym tygodniu. W ostatnim poście na Twitterze pokazał, jak on i jego zespół przygotowują scenografie, z których każda wydaje się dogłębnym odtworzeniem tej użytej w serialu.

Donaldson podzielił się zdjęciami, na których widać jak maluje ściany w wyzwaniu "Światło czerwone, światło zielone", siedzi na przerośniętej huśtawce, która pojawiła się w grze "Dalgona" i wreszcie stoi w pełnowymiarowej replice wioski pokazanej w wyzwaniu z kulkami z odcinka 6.

W opisie dołączonym do postu popularny youtuber życzy powodzenia 456 zawodnikom, którzy będą rywalizować w jego wersji Squid Game, a diabelski uśmiechnięty emoji sugeruje, że na graczy mogą czekać trudne wyzwania. Jest jednak o co grać, bo MrBeast znany jest z tego, że lubi rozdawać uczestnikom swoich wyzwać sportowe samochody, a nawet domy.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)